Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Koncertai man yra vienas geriausių dalykų, nutinkančių gyvenime. Dėl kiekvieno iš jų išgyvenu ir labai stipriai laukiu kiekvieną sykį pajust tą neeilinį ryšį per dainas, kurį turiu su jumis.

Iš visų jėgų stengiuosi tikėti, kad tai paskutinis kartas, kai turiu rašyti tokią nedžiugią naujieną. Bet rašau atvirai, niekas nežino kiek tai tęsis ir turbūt tai niekieno nebešokiruoja. Mano koncertas su orkestru, kuris turėjo įvykti balandžio 10 dieną – neįvyks. Kadangi laukiu jo visa širdimi, kaip ir tikiu, laukia mano klausytojai, renkuosi koncertą vėl perkelti, o ne atšaukti. Koncertas perkeliamas į tolimesnį, tikiuosi, šviesesnį laikotarpį 2021 m. spalio 23 d. kai tikiuosi visi vėl galėsime susitikti vienoje vietoje, akis į akį, šypsotis vienas kitam ir dalintis ta pačia aura, neeiline, pasiilgta patirtimi su muzika.

Visada stengiuosi įžvelgti situacijose šviesiąją pusę ir dabar ne išimtis. Mums susitikus spalio mėnesį, šalia jums jau gerai žinomų kūrinių, orkestrines versijas išgirsite ir mano naujiems kūriniams, kurie dar garuoja studijoje ir laukia būti išgirsti jūsų. Labai tikiuosi supratingumo, nes kiekvienas bilietas, kurį pasilaikote sau kantriai laukdami – man didžiulė pagalba ir patikinimas, kad laukiat kartu su manimi.

Jei vis dėlto, nusprendėte, kad nauja data jums netinka, Jūs galite pasikeisti savo bilietą į jo vertę atitinkantį kuponą, galiojantį 12 mėn, kreipiantis į organizatorių [email protected] , +37060104549; (siekiant gauti kuponą, svarbu, pateikti savo ir įsigytų bilietų informaciją bilietų platintojui). Šis kuponas galės būti iškeistas į kitus įmonės organizuojamus renginius, o jo neišnaudojus per 12 mėn., po bilieto pasikeitimo į kuponą – sumokėtus pinigus.

Visada Jūsų, Monique

Mieli žiūrovai, primename, kad visų saugumui viso renginio metu privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę, laikytis 1 metro atstumo ir reguliariai dezinfekuoti rankas. Valgyti ir gerti salės viduje draudžiama. Gero renginio!

Dear visitors, we kindly inform you that for the safety of all of us it is required to wear a face mask, keep a safe distance of 1 meter and use hand sanitizer regularly during the whole event. Eating and drinking is strictly forbidden inside the hall. Enjoy the event!

 

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique išskirtinėje erdvėje „„Avia Solutions Group“ arena, „COZY“ erdvė“ pristato ypatingą pasirodymą su orkestru „Virš Vandens“.

 

Žinoma Lietuvos popmuzikos dievaitė po sėkmingos projekto premjeros Valdovų rūmuose kartu su orkestru pavergė klausytojų širdis, todėl gerbėjų prašymu grįžta su tuo pačiu projektu ir dar didesne muzikine jėga bei energija. Balandžio 25 d. „„Avia Solutions Group“ arena, „COZY“ erdvė“ erdvėje dar kartą skambės antrojo solinio Monique albumo „Virš Vandens“ dainos ir žinomiausi atlikėjos hitai.

 

„Labai džiaugiuosi, kad tai nebuvo vienkartinis projektas ir muzikinis pasirodymas Valdovų rūmuose sujaudino publiką. Nekantrauju, kada galėsiu savo ištikimam gerbėjų ratui dar kartą pristatyti ne tik jau skambėjusias dainas, bet ir su orkestru paruoštas dar negirdėtas aranžuotes dainai „Promise” ir „Eurovizijos” scenoje skambėjusiam singlui „Make Me Human”, – pasakoja dainininkė Monique.

 

Greitu metu bus pristatyti ir koncerto svečiai, bet kol kas dainininkė nori išlaikyti intrigą. Visgi, Monique išduoda kitą paslaptį – koncerte skambės šie hitais tapę kūriniai: „Dviese”, „Nenoriu grįžt namo”, „Man nebaisu”, „Virš vandens”, „Palauk dar”, „Nauja istorija”, „Aš viena” ir „Shallow” su Justinu Jaručiu.

 

Specialias kūrinių aranžuotes orkestrui ruošia kompozitoriai Vytautas Bikus, Kasparas Meginis, Edgaras Žaltauskas bei Leonardas Pilkauskas.

 

VIRŠ VANDENS – tai tarsi išnirimas virš visko, kas mus traukia gilyn. Ir jeigu paklaustumėte manęs, kas įkvepia kurti, atsakyčiau – gyvenimas. Kiekviena daina – tai mano kasdienė istorija, kurią noriu užrašyti, prisiminti ir pasidalinti.

 

DAUGIAU