MOTINOS MALDA

MOTINOS MALDA

Gruodžio 11 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

MOTINOS MALDA

EGLĖ JUOZAPAITIENĖ, sopranas
IEVA BARBORA JUOZAPAITYTĖ, sopranas
LINAS DUŽINSKAS, fortepijonas

Koncerto svečias
VYTAUTAS JUOZAPAITIS
, baritonas

Programa
R. Leoncavallo, V. Di Chiara, G. Gershwin, F. Loewe, F. Leghar,
B. Dvarionas, J. Cechanovičius, D. Foster ir kt.

Koncertas „Motinos malda“ – tai artėjančių švenčių proga skirta muzikinė malda kiekvienam mūsų. Juk verta gyventi vardan vienintelio žmoniją jungiančio jausmo – meilės. Meilės artimiesiems, meilės Dievui, meilės Lietuvai, meilės Pasauliui, kuriame neturi būti vietos tamsai ir neapykantai…

Koncerto programoje skambės populiariosios klasikos muzikos kūriniai, sukurti skirtingų istorinių epochų ir muzikos žanrų autorių, interpretuojami pripažintų ir mylimų dainininkių – Vilniaus kolegijos Scenos meno katedros vedėjos docentės Eglės Juozapaitienės ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto, Kauno valstybinio muzikinio bei Klaipėdos valstybinio muzikinio teatrų solistės Ievos Barboros Juozapaitytės. Šiam nuostabiam mamos ir dukters duetui akompanuos charizmatiškasis pianistas – Linas Dužinskas, savo talentą pademonstruosiantis ir solo atliekamais kūriniais fortepijonui.  

Prie šio išskirtinio šeimyninio muzikinio ansamblio prisijungs Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos publikai gerai pažįstamas operos solistas Vytautas Juozapaitis, per savo ilgametę nacionalinę ir tarptautinę muzikinę kelionę pelnęs svarbiausius muzikinius ir teatrinius apdovanojimus.


 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 

DAUGIAU