„Musica Nuda“ (Italija) / Festivalio uždarymo koncertas / „TheATRIUM“ 2020

„Musica Nuda“ (Italija) / Festivalio uždarymo koncertas / „TheATRIUM“ 2020

„Dėl pandemijos pasaulyje Klaipėdos dramos teatras atšaukia visus festivalio „TheATRIUM“ spektaklius. Bilietus galite grąžinti kasose, kuriose pirkote, arba internetu. Žiūrovai įsigiję bilietus teatro kasoje, kreipkitės el. paštu agne@tiketa.lt. arba telefonu +37061378464. Bilietų grąžinimo terminas – nuo gegužės 18 d. iki gegužės 31 d. (imtinai).“

Neįprastas duetas „Musica Nuda“ susikūrė atsitiktinai susitikus Petrai Magoni ir Ferruccio Spinetti. 2003 m. jie susipažino muzikos grupėje „Avion Travel“, kurioje Petra dainavo, o Ferruccio grojo kontrabosu. P. Magoni drauge su bičiuliu gitaristu kaip tik ketino leistis į nedidelį turą po mažus muzikos klubus gimtojoje Toskanoje. Tačiau pirmojo pasirodymo dieną gitaristas susirgo. Petra savo pasirodymo neatšaukė, o paklausė Ferruccio, galbūt jis norėtų prie jos prisijungti. Ir jis nedelsdamas sutiko.

Jų bendras pasirodymas sulaukė tokio didžiulio pasisekimo, kad vos per kelias savaites šie du visiškai naujo voice’n’bass dueto nariai sudėliojo pilną repertuarą, išsirinkdami jiems brangiausias dainas, ir vos per vieną dieną įrašė savo pirmąjį albumą pavadinimu „Musica Nuda“ (liet. „Nuoga muzika“). Spontaniškai „Musica Nuda“ tapo ir projekto bei paties dueto pavadinimu. Nors atlikėjų tarpusavio chemija buvo visiškai akivaizdi nuo pat pirmųjų dienų, nei Petra, nei Ferruccio neįsivaizdavo, kokie pasiekimai jų laukia artimiausiu metu: šimtai pasirodymų gimtojoje Italijoje ir už jos ribų, prestižiniai apdovanojimai, gerbėjų ir žiniasklaidos dėmesys, pasirodymai televizijoje ir radijuje.

Per septyniolika dueto gyvavimo metų Petra ir Ferruccio surengė per 1 400 koncertų, išleido 8 studijinius albumus, 3 koncertų įrašų albumus ir DVD.

Pirmą kartą Lietuvoje ir festivalyje „TheATRIUM“ duetas „Musica Nuda“ apsilankė prieš dvejus metus. Jie ne tik sužavėjo publiką bei privertė juos įsimylėti, bet ir patys liko sužavėti festivaliu, Klaipėda bei festivalio žiūrovais. Todėl šiemet jie atvyksta su naujausia savo programa, kurioje – ir išskirtinės G. Puccini „Turandot“ interpretacijos.

Bilietai brangs.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

DAUGIAU