„Musica Nuda“ (Italija) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

„Musica Nuda“ (Italija) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Norint prisitaikyti nuolaidą internetu įveskite nuolaidos kodą “nuolaida”.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

„Musica Nuda“

Atlikėjai: Petra Magoni (vokalas), Ferruccio Spinetti (kontrabosas)

Trukmė: 1 val. 20 min. (be pertraukos)

Tai netradicinis duetas, susikūręs 2003 m., išgarsėjęs per rekordiškai trumpą laiką, žinomas visame pasaulyje, o Lietuvoje pasirodys pirmą kartą.

Petra Magoni originali vokalistė, balsu perteikianti pačias įvairiausiais emocijas, ir Ferruccio Spinetti, kuriantis muziką ir meistriškai grojantis kontrabosu – jo grojimas net atstoja orkestrą.

Tai nuoširdi, užburianti ir atvira – „nuoga“ (tokia itališkai žodžio „nuda“ reikšmė) be jokių ribų muzika su džiazo, roko, klasikos bei kitų muzikos žanrų elementais.

Per 12 metų Petra ir Ferruccio surengė daugiau nei 1 200 koncertų, išleido aštuonis studijinius albumus, du gyvos muzikos albumus ir DVD albumą.

Praėjus dviems metams po jų paskutiniojo albumo, duetas grįžta į tarptautinę sceną su nauju projektu, kuris įtvirtina jų 12-kos metų sėkme pažymėtą karjerą. Sausio 27-ąją, Musica Nuda išleido albumą Leggera, su Warner logotipu.

DAUGIAU