Muzikinė pasaka ”Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai”

Muzikinė pasaka ”Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai”

„Tilidūdos“ kūrėjas Rokas Radzevičius pristato muzikinę premjerą „Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai“.

Gerai žinoma ir vaikų jau pamėgta knygelė apie plaukus praradusią gražuolę karalaitę Garbanėlę pagaliau tampa muzikiniu spektakliu. 

Muzikinės pasakos „Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai“ premjeriniai parodymai vyks: lapkričio 4 d. –  Panevėžyje, 11 d. – Vilniuje, 13 d. – Kėdainiuose, 18 d.– Alytuje, 22 d. – Birštone, 25 d. – Šiauliuose, gruodžio 8 d. – Kaune, 18 d. – Marijampolėje. 

Muzikinę pasaką režisuoja Vidas Bareikis, spektaklyje vaidina – V. Bareikio aktorių kursas. Istoriją apie Garbanėlę sukūrė ir muziką jai parašė kompozitorius Rokas Radzevičius.  Jis taip pat sueiliavo juokingas daineles, kuriomis apdovanojo karalių Raudonbambį, jo dukrą Garbanėlę, Antanėlį Burokėlį, jo keistus draugus: raganių Termostatą ir Pelkių senį. 

Istorija apie nuplikusią karalaitę išsyk sužavėjo vaikus. Joje pasakojama tai, kas įvyko vienoje tolimoje karalystėje, kurią valdo karalius Raudonbambis. Jis augina dukrą karalaitę Garbanėlę. Dukrelė lepinama užauga pasipūtusi ir aikštinga. Negerbia savo tėvelio ir reikalauja jaunikio. Tačiau įvyksta keistas dalykas: Garbanėlė nuplinka ir ant jos pakaušio lieka tik vienas plaukelis. Raudonbambis paskelbia, jog tam, kas išgydys dukrą, atiduos ją į žmonas bei dovanos pusę karalystės. Apie šitokią karalaitės nelaimę sužino paprastas kaimo vaikinas – kanklininkas Antanėlis Burokėlis. Jis drauge su keistų bičiulių kompanija, pagaliau sugeba grąžinti Garbanėlei dingusius plaukus ir jie abu gyvena ilgai bei laimingai.

Muzikos ir libreto autorius – ROKAS RADZEVIČIUS
Režisierius – VIDAS BAREIKIS
Kostiumų dailininkė  – AISTĖ RADZEVIČIŪTĖ
Choreografė – IEVA JACKEVIČIŪTĖ

Vaidina – VIDO BAREIKIO KURSAS:
Karalaitė Garbabėlė – KAMILĖ LEBEDYTĖ
Antanėlis Burokėlis – MANTAS BENDŽIUS
Karalius Raudonbambis – RAIMONDAS KLEZYS
Termostatas – ANDRIUS ALEŠIŪNAS
Pelkių Senis – POVILAS JATKEVIČIUS
Auklė – SAULĖ SAKALAUSKAITĖ
Auklė – GRETA ŠEPLIAKOVAITĖ
Pasakotoja – IEVA STAŠELYTĖ
Pasakotojas – DEIVIDAS BREIVĖ
Pasakotojas – MARIUS GOTBERGAS
Patarėja – AISTĖ ZABOTKAITĖ
Patarėja – ROBERTA SIRGEDAITĖ
Patarėja –  JURGITA MASKOLIŪNAITĖ
Patarėjas – MATAS DIRGINČIUS
Patarėjas – MOTIEJUS IVANAUSKAS

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~11:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU