Muzikinė pasaka vaikams ”Pasaka apie vėžliuką”

Muzikinė pasaka vaikams ”Pasaka apie vėžliuką”

Atgaivinti scenoje Žanio Gryvos „Pasaką apie vėžliuką Strakaliuką“ aktorė Janina Gudzinevičiūtė siūlė ne vienam režisieriui. Spektaklio idėją ji pirmąkart pristatė 1976 m. Teatro sąjungos organizuotame savarankiškų darbų konkurse. Anuomet Gudzinevičiūtės pasirodymas buvo įvertintas diplomu, bet spektaklio dar teko palaukti, kol šio sumanymo ėmėsi režisierius ir dailininkas Algirdas Mikutis.
1995 m. įvykusi premjera jau penkioliką metų vaidinama „Lėlės“ mažojoje salėje ir sulaukia ne tik vaikų dėmesio – kartais į „Pasaką apie vėžliuką“ susirenka vien suaugę žiūrovai.
Ilgą spektaklio amžių lemia išradinga scenografija (lyg pasaulį matytume vėžliuko akimis), netikėtu humoru nuspalvinta personažų traktuotė (pvz. stebuklingomis galiomis, bet menku proteliu apdovanota Laimės paukštė) ir aktorių improvizacijos. Nuo 1998 m. spektaklyje vaidina Irmantas Jankaitis. Tai buvo šio populiaraus dramos aktoriaus debiutas lėlių teatre, tapęs jam lėlininko profesijos pradžiamoksliu (čia Irmantas vaidina virš dešimties skirtingų personažų!). Šiandien Jankaitis yra vienas ryškiausių „Lėlės“ kūrėjų, todėl jo ir teatro veteranės Janinos Gudzinevičiūtės duetas „Pasakoje apie vėžliuką“ negali nenustebinti.
Režisierius, dailininkas ir inscenizacijos autorius: Algirdas Mikutis
Kompozitorius: Alvydas Jegelevičius
 
Vaidina:
Janina GUDZINEVIČIŪTĖ
Irmantas JANKAITIS
 
Trukmė – 35 min.
Premjera – 1995 m. spalio 28 d.
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Prieš spektaklį privaloma nusiauti avalynę. Galima avėti šlepetes.

 

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 35 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas:
Spektaklis skirtas 1-5 m. amžiaus vaikams
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU