MUZIKINĖ UOGIENĖ

MUZIKINĖ UOGIENĖ

Spalio 23 d. 12:00, Šv. Kotrynos bažnyčioje

MUZIKINĖ UOGIENĖ

Bardai visai šeimai

Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ koncertas „Muzikinė uogienė“ skirtas visoms šeimoms ragins kaupti koncerto metu gaunamus geruosius muzikinius vitaminus, užkonservuoti juos ir mėgautis sukauptomis prisiminimų atsargomis visą žiemą!

Šiais metais šiame mažiems ir dideliems skirtame koncerte pasirodymus surengs Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai.  

Artūro Noviko džiazo mokykla – jau septynioliktus metus skaičiuojanti gabių, darbščių, muziką mylinčių ir koncertuoti mėgstančių vaikų muzikos mokykla. Mokyklos repertuare lietuviškos sutartinės, džiazo, bliuzo ir populiariosios Lietuvos ir pasaulio dainos bei klasikinė muzika. Koncerte girdėsite įvairius instrumentus – smuiką, violončelę, trimitą, būgnus, bet viską vaikai atliks savo balsais, be jokių instrumentų, taip vadinamų a cappella stiliumi. Specialiai šiam, festivalio „Tai – aš“ koncertui džiazo mokyklos auklėtiniai paruošė dainas, sukurtas pagal lietuvių poetų eiles. 

Koncerto dalyviai:

Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai

 

Kviečiame įsigyti bilietus į koncertus palankiausia kaina. Vėliau bilietai brangs.

 

Apie festivalį

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ tai: bendruomeninės, tarpkultūrinės kūrybinės laboratorijos jauniesiems dainų ir tekstų autoriams, atlikėjams, po Lietuvos miestelius ir į kaimynines šalis keliaujantys koncertiniai ekipažai, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje bei jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai bardiškos muzikos gurmanams… sekite naujienas https://www.facebook.com/festivalis.tai.as

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Renginio metu prašome laikytis naujausios Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytos tvarkos.

Renginyje dalyvavimas tik su Galimybių pasu.

 

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
20 % neįgaliesiems.DAUGIAU