Nacionalinis Estijos muziejus

Nacionalinis Estijos muziejus

Sveiki atvykę į Tartu, sveiki atvykę į Estijos nacionalinį muziejų!
 
Estijos nacionalinis muziejus, užimantis net 6000 kvadratinių metrų plotą, yra didžiausias Estijoje. Parodose iš viso yra naudojama beveik 700 ekranų ir interaktyvių sprendimų.
 
Kelionę į užburtą mišką, požemių pasaulį, stebuklingų daiktų turgų bei karališką pilį Jums pristatys pasakomis paremta paroda „Gyveno kartą…“ (eksponuojama iki 2021 m. pavasario), kurioje vaikai galės susigrumti su trigalviu slibinu ir išmėginti jėgas lazerių koridoriuje; suaugusiesiems paroda suteiks daug džiaugsmo, atpažįstant gerai žinomas pasakas.
 
Nuolatinė Estijos kultūros istorijos paroda „Susitikimai“ apima laiką nuo ledynmečio iki šių dienų ir 11 teminių parodų. Antrojoje nuolatinėje parodoje „Uralo aidas“ yra pristatomos finougrų tautos.
 
Svečiai turi galimybę užsisakyti gido vedamas ekskursijas (be kitų, vedamas ir rusų, latvių, lietuvių ir anglų k.) ir papietauti restorane, o muziejaus parduotuvėlėje, kurioje parduodami autentiški estų rankdarbiai ir maisto gaminiai, nupirkti gėrybių artimiesiems.
 
BILIETŲ INFORMACIJA: viso bilieto kaina – 14 eurų, bilieto su nuolaida kaina – 10 eurų, šeimos bilietas – 28 eurai. Internete įsigytus bilietus Estijos nacionalinio muziejaus kasoje galima iškeisti į muziejaus bilietus. Bilietas galioja iki 2020 m. gruodžio 31 d.
 
Kontaktinė informacija ir gido vedamų ekskursijų rezervacija: teeninduskeskus@erm.ee.

                                                                                                                                                                               

Galioja vienam apsilankymui iki 2020.12.31 muziejaus darbo valandomis.
 
Nuolaidos: 
– studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– šeimos bilietas – 2 suaugę + vaikai iki 18 metų
DAUGIAU