Nauja istorija su Monique

Nauja istorija su Monique

„Šie metai verti tinkamo išlydėjimo. Labai džiaugiuosi, kad šiuo ypatingu laikotarpiu galėsiu būti su savo muzikine šeima – ištikimiausiais klausytojais. Nujaučiu, kad ore tvyros šiltos emocijos“, – su nekantrumu žiemos pasirodymų laukia atlikėja Monique.

 

Gyva muzika šventiniu laikotarpiu skambės ypatingose erdvėse. Per Kalėdas Kaune atlikėja kviečia į „Bosca“ amfiteatrą, kur skambės akustiniai garsai.

 

Šventiniuose pasirodymuose subtili prabanga pinsis su nuoširdžiomis muzikinėmis Monique istorijomis. Tikras emocijas scenoje nuspalvins jautrus gitaros ir pianino skambesys. Ruošdamasi elegantiškoms žiemos šventėms, atlikėja pasirodymuose atliks ne tik žinomus ir klausytojų jau pamėgtus kūrinius, bet klausytojams įteiks ir naujų muzikinių dovanų.

 

Monique žiemos koncertai:

Gruodžio 25 d. „Bosca“ amfiteatras, Kaunas

Gruodžio 26 d. Kurhauzas, Palanga

Gruodžio 31 d. Pirklių klubas, Vilnius

___

RENGINYJE dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas. Siekdami užtikrinti jūsų saugumą renginio organizatoriai sudarė saugų svečių susodinimo planą, pasirūpino dezinfekavimo priemonėmis, bus matuojama atvykstančių koncerto svečių temperatūra.

Atsakingai mėgaukitės muzika!

DAUGIAU