Nauja istorija su Monique

Nauja istorija su Monique

„Kalėdos man simbolizuoja jaukumą, šilumą ir artimą žmonių ratą. Džiaugiuosi, kad šią šventę aš galėsiu sutikti su ištikimiausiais klausytojais, kurie, tikiuosi, į koncertą atsives savo mylimiausius žmones. Neabejoju, kad kartu mes sukursime nepamirštamą ir stebuklingą muzikinį vakarą“, – teigia atlikėja Monique. 

Gyva muzika šventiniu laikotarpiu skambės ypatingoje erdvėje. Gruodžio 26 d., Palangoje akustinis koncertas vyks istorinėje Kurhauzo koncertų salėje. 

Šventiniuose pasirodymuose subtili prabanga pinsis su nuoširdžiomis muzikinėmis Monique istorijomis. Tikras emocijas scenoje nuspalvins jautrus pianino skambesys. Elegantiškose žiemos šventėse, atlikėja pasirodymuose dainuos ne tik žinomus, klausytojų jau pamėgtus kūrinius, bet klausytojams įteiks ir naujų muzikinių dovanų.  

 

Monique žiemos koncertai:

Gruodžio 25 d. „Bosca“ amfiteatras, Kaunas

Gruodžio 26 d. Kurhauzas, Palanga

Gruodžio 31 d. Pirklių klubas, Vilnius

___

RENGINYJE dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas. Siekdami užtikrinti jūsų saugumą renginio organizatoriai sudarė saugų svečių susodinimo planą, pasirūpino dezinfekavimo priemonėmis, bus matuojama atvykstančių koncerto svečių temperatūra.

Atsakingai mėgaukitės muzika!

DAUGIAU