Naujametinis koncertas Trakų pilyje

Naujametinis koncertas Trakų pilyje

Savo susikūrimo, gyvavimo bei nuveiktų darbų istorija ir biografijomis išsiskiriantis Trakų Salos pilies fortepijoninis kvartetas „Confero“ – pianistas Ugnius Pauliukonis (Lietuva – Anglija), smuikininkas Algirdas Šochas (Lietuva – Vokietija), altininkė Ieva Sruogytė (Lietuva – Prancūzija), bei prancūzų violončelininkas Raphael Unger – klausytojus kviečia paskutinįjį šių metų sekmadienį praleisti vienintelės Rytų Europoje XIV-XV a., unikalios Trakų Salos pilies Didžiojoje menėje.

Įdomu tai, kad trys kvarteto lietuvių atlikėjai, ilgus metus gyvenantys bei koncertuojantys užsienyje, viena svarbiausių ir maloniausių vietų koncertuoti laiko Lietuvą. Būtent Lietuvoje susikūręs fortepijoninis kvartetas „Confero“ šiemet šventė savo trijų metų gyvavimą. Šventė ne bet kaip, o Lietuvoje įgyvendinę idėją – dar šių metų vasarą „Confero“ atlikėjai iniciavo fortepijono dovanojimą ir pastatymą Trakų Salos pilies Didžiojoje menėje. O dar džiugesnė žinia, kad nuo šiol šis kvartetas reprezentuoja šią kurortinę vietovę ir unikalią Trakų pilį Lietuvos ir pasaulio scenose – tapęs oficialiu profesionaliuoju Trakų Salos pilies kolektyvu. Nuo šiol Trakus vadina savo namais ir į juos sugrįžta bei savo talentu, profesionalumu džiugina ir stebina klausytojus vėl ir vėl. Šiuos, sėkmingus ir kūrybingus metus palydint, Trakų Salos pilies fortepijoninis kvartetas „Confero“ kviečia nepraleisti progos išgirsti nuostabios ir retai atliekamos fortepijoninio kvarteto muzikos Trakų pilyje ir būti vieniems pirmųjų, kurie išgirs fortepijono skambesį skliautų apsuptoje pilies Didžiojoje menėje šiuos metus užbaigiant meniškai ir išskirtinai.

PROGRAMOJE:

Carl Maria von Weber – fortepijoninis kvartetas B – Dur

Pertrauka

Gabriel Fauré – fortepijoninis kvartetas nr. 1 c – moll, op. 15

Su bilietu į tos dienos koncertą, ne anksčiau negu valandą iki renginio, galite nemokamai aplankyti Trakų salos pilies muziejaus ekspozicijas.

DAUGIAU