Naujasis Baltijos šokis’20: Karžygė (Liuksemburgas)

Naujasis Baltijos šokis’20: Karžygė (Liuksemburgas)

DĖMESIO. Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis Naujasis Baltijos šokis vyks ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje.

Artimiausiu metu pranešime apie festivalio programos pakeitimus ir naujas spektaklių datas.

Saugokite įsigytus bilietus, sekite informaciją mūsų tinklalapyje newbalticdance.lt ir Tiketa.lt portale, atsiradus galimybei pakeisti bilietus iškart jus informuosime.

Anne-Mareike Hess (Liuksemburgas)

Choreografija ir šokis: Anne-Mareike Hess

Garso dizainas: Marc Lohr

Kostiumai: Mélanie Planchard

Šviesos dizainas: Brice Durand

Dramaturgija: Thomas Schaupp

Meninės konsultacijos: Rosalind Goldberg

Balso trenerė: Joséphine Evrard

Produkcija: „utopic productions“

Koprodukcija: Centre Culturel de Rencontre Abbaye de Neumünster, Weld, Skogen

Parama: Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois – TROIS C-L, Ministère de la Culture Luxembourg, Fonds culturel national Luxembourg, Fondation Indépendance, The Swedish Arts Grants Committee

Rezidencijos: Dancehouse Melbourne (AUS), Skogen (SE), O espaço do Tempo Montemor-O-Novo (PT)

Rėmėjai: the Grand Luxe network 2017/2018/2019

Mano priešas – mano baimė

Ji užgniaužia man kvapą

Todėl šaukiu kovoti pasitelkus meilę, atveriant savo širdį

Todėl šaukiu tave į kovą pasitelkus meilę, atveriant tavo širdį

Suviliota tikėjimo, kad nuožmus stipruolis yra būtent tai, ko mums reikia žygdarbiams atlikti ir pasauliui išgelbėti, choreografė Anne-Mareike Hess, mus pasiima į kelionę, į kurią ji leidžiasi viena, ir kurios metu tampama karžygiais. Iškreiptoje ir tuo pačiu metu švelnioje garsinėje erdvėje, iškyla didžiai poetiškas žmogaus trapumo ir vidinės nedarnos vaizdas. Šokantis kūnas, įstrigęs nuolatinėje kovoje su savo emocijomis.

Po „Synchronization in process“ (2016) ir „Give me a reason to feel“ (2017), Karžygė“ – tai trečioji besitęsiančios „emocionalaus kūno“ studijos dalis.

„Karžygė“ naujausiasis choreografės Anne-Mareike Hess kūrinys – tai išskirtinis pasipriešinimo veiksmas, atskleidžiamas per jos kūno metamorfozę.“ (Marie-Laure Rolland, „La Glaneuse“, 2018.12.10)

„Kovai pasibaigus, lieka tarp šokėjo ir auditorijos užsimezgęs intymus ryšys. Pradžioje buvusi asmenine, kova tampa bendra.“ (Christine Mandy, „vom“, 2018.12.10)

DAUGIAU