NAUJIEJI METAI SU FILMŲ MUZIKA

NAUJIEJI METAI SU FILMŲ MUZIKA

Gruodžio 31-ąją festivalį “Muzikinės Kalėdos” užbaigsime ir palydėsime senuosius metus jaukiausioje Vilniaus senamiesčio White Piano Hall koncertų salėje su nuostabiausia muzika iš kino filmų. Šiltą, meilės ir šventiškų emocijų kupiną koncertą Jums dovanos sopranas Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė ir pianistė Ugnė Sabaitytė.

Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė – Lietuvos klausytojams žinoma ne tik iš muzikinių televizijos projektų (“Auksinis balsas”, “Lietuvos balsas”, “Du balsai – viena širdis”), bet ir lietuviškų miuziklų (“Velnio nuotaka”, “Žemės paukščiai”, “Didžioji Kometa”). Ypatingo aksominio balso savininkė, operinio dainavimo specialybę įgijusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, jau yra įvertinta ir reikšmingų tarptautinių konkursų žiuri: Indrė yra tarptautinių konkursų Italijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lenkijoje laureatė. Ypatingai chariztamiška atlikėja nuolat kviečiama koncertuoti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Per pastaruosius keletą metų Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė pasižymėjo ne viename operos, miuziklų pastatyme: bendradarbiauja su “Vilnius City Opera”, “Baroko operos teatru”, kūrybine kompanija “Operomanija”, koncertuoja su Valstybiniu pučiamųjų orkestru “Trimitas”. Nepaisant užimto koncertinio grafiko, atlikėja taip pat dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Bei priklauso tarptautinei atlikėjų asociacijai “Studio lirico”, Italijoje.

Ugnė Sabaitytė – pianistė, koncertų organizavimo įstaigos “Culture live” ir “White Piano Hall” koncertų salės Vilniaus senamiestyje vadovė, įvairių festivalių, edukacinių projektų dalyvė.

DAUGIAU