Naujieji metai Vilniaus rotušėje: ISPANIŠKOJI SIELA

Naujieji metai Vilniaus rotušėje: ISPANIŠKOJI SIELA

VI Festivalis „KALĖDINIS VILNIUS”

 

ESTHER VALENTIN, mecosopranas (Vokietija)

IVAN PETRICEVIC, gitara (Kroatija-Vokietija)

 

Programa:  Manuel de Falla, Heitor Villa Lobos, Joaquin Rodrigo, Garcia Lorca kūriniai

 

Pačioje Vilniaus širdyje Naujųjų metų išvakarėse pasirodys jaunosios kartos vokiečių žvaigždė, 2018 m. Tarptautinio Šuberto konkurso nugalėtoja mecosopranas Esther Valentin kartu su kritikų „gitaros angelu“ vadinamu kroatų gitaristu Ivan Petricevic. Specialiai šiam vakarui duetas ruošiasi atlikti šventišką ir pietietiška aistra alsuojančią ispanų ir Lotynų Amerikos kompozitorių programą.

 

El Condado Ahora: „…profesionalumas, prisilietimo tikslumas, technika ir nepaprastas muzikalumas yra Petricevic skiriamieji bruožai, kurie leido jam laimėti svarbiausius pasaulyje gitaros konkursus…”

Wiesbaden News: „… Petricevic ne groja gitara, o tiesiog gyvena ja. Kūrinys po kūrinio jis užburia publiką savo subtilumu, jautrumu, garso spalvų tonais ir filigranišku trapumu…”

IVAN PETRICEVIC gimė 1987 metais Belgrade, buvusioje Jugoslavijoje. Jis mokėsi „Elly Basic” muzikos konservatorijoje Zagrebe, vėliau studijas tęsė pas žymius profesorius Alvaro Pierri, Walter Würdinger ir Roberto Aussel Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete bei Kelno aukštojoje muzikos ir šokio mokykloje. Ivan Petricevic jau koncertavo daugelyje Europos šalių, Azijoje ir JAV. Ten atliko savo rečitalius bei grojo solo su įvairiais orkestrais. Ivan Petricevic laimėjo pirmąsias vietas prestižiniuose konkursuose „Peloponnese Guitar Festival“ Graikijoje (2016), „Comarca del Condado” Ispanijoje (2015), „Andrés Segovia” Ispanijoje (2014), „Festival Hermoupolis Guitar” Graikijoje (2014), „Fiuggi Festival Guitar” Italijoje (2013). Daugiau informacijos: www.ivanpetricevic.com

Kylanti vokiečių žvaigždė mecosopranas ESTHER VALENTIN 2018 m. laimėjo pirmąją vietą ir publikos simpatijų prizą Tarptautiniame Šuberto konkurse. Taip pačiais metais dainininkė laimėjo ir Bruno Frey premiją. Ateinančius tris metus dainininkė kartu su pianiste Anastasia Grishutina dalyvaus programoje SWR2, skirtoje jauniesiems talentams. Esther Valentin taip pat yra pirmosios vietos nugalėtoja Kelno muzikos ir šokio universiteto konkurse 2015 m. bei Vocallis festivalio prizininkė 2016 m. Daugiau informacijos: www.esthervalentin.com

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
– 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU