Naujųjų metų koncertas „GlassDuo“ su styginių kvintetu

Naujųjų metų koncertas „GlassDuo“ su styginių kvintetu

Naujametinį vakarą teatre skambės tauri muzika. Ne tik todėl, kad sukurta genialių kompozitorių, ir ne todėl, kad ją atliks virtuoziški muzikantai, bet ir todėl, kad… jie gros taurėmis!

Po visą pasaulį gastroliuojantys lenkų muzikantai Anna ir Arkadiusz Szafraniec įkūrė „GlassDuo“ (Lenkija) ir groja muzikinėmis taurėmis – šis instrumentas vadinamas stiklo arfa. Tokių atlikėjų pasaulyje yra labai nedaug, o jų arfa – didžiausia pasaulyje, turinti daugiau negu penkias oktavas. Gruodžio 31 d. „GlassDuo“ gros kartu su draugais Lietuvos muzikantas, susibūrusiais į kvintetą: tai Miglė Dikšaitienė (smuikas), Jurga Gaubytė (smuikas), Tomas Savickas (altas), Roma Jaraminaitė (violončelė), Arūnas Kučinskas (kontrabosas) – visi groja garsiuose Lietuvos orkestruose. Naujametinio koncerto metu skambės nuo klasikų – W. A. Mozarto, P. Čaikovskio, A. Piazzolos – iki šiuolaikinių kūrinių – Stingo ir kitų.

Po koncerto kavinė-baras „Senoji Hansa“ kviečia pratęsti šventinį vakarą: jūsų lauks prabangi degustacinė penkių patiekalų vakarienė, kurią ruoš vienas geriausių Lietuvos virtuvės šefų Gediminas Albrichtas. Muzikuos Rasa Doniela-Jomantienė, šventę ves Evaldas Venskutonis.

Staliukų rezervacija ir daugiau informacijos apie vakarienę telefonu 8 698 80216.

Vakarienės kaina 100 Eur / 1 asm.

Koncerto programą netrukus paskelbsime – sekite naujienas.

Bilietai į koncertą brangs š.m. gruodžio 17 d.

DAUGIAU