(NE) BARDAI BARDIŠKAI

(NE) BARDAI BARDIŠKAI

Spalio 22 d. 18:00, Šv. Kotrynos bažnyčia

(NE)BARDAI BARDIŠKAI

Jau tradicija tapęs tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ dalis – koncertas, kuriame susitinka įvairiausio žanro muzikos atlikėjai. Į šių metų festivalio „Tai – aš“ sceną su visa šeima sugrįžta Saulius Bareikis bei Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka bei dukromis. Jokūbas Bareikis tikina, kad su visa šeima scenoje pasirodo tik šiame festivalyje, o ši graži tradicija gimė dar 2017 metais. Prieš porą metų festivalio scenoje Jokūbas Bareikis surengė pasirodymą su tėčiu, o šiais metais pagaliau scenoje ir vėl visa šeima, kuri muzikaliai labai skirtinga, kiekvienas atskirai mėgstantys atlikti skirtingus muzikinius žanrus, šįkart programoje žada atskleisti lietuviškų liaudies dainų grožį.  

Taip pat šių metų „(Ne)Bardai bardiškai“ programoje ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo choras „Melomanai“, kurie paruošė specialią programą su Neda Malūnavičiūte bei Olegu Ditkovskiu. Jaunimo choras „Melomanai“ susibūrė 2011 metais bei atlieka klasikinius chorinės muzikos kūrinius bei pačių aranžuotas lietuvių liaudies ir kitų autorių dainas. Choro „Melomanai“ nariai ne tik dainuoja, tačiau ir puikiai groja įvairiais instrumentais, todėl kartais iš choro transformuojasi ir į orkestrą. 2015 metais choras buvo apdovanotas – „Aukso Paukšte“, o šių metų festivaliui ir savo gyvavimo dešimtmečiui parengė naują programą kartu su Neda Malūnavičiūte bei Olegu Ditkovskiu. „Ieškojome naujų formų, galimybių bei laužėme tradicijas sujungdami du atskirus muzikos žanrus – chorinį ir dainuojamosios poezijos, į vieną. Tikimės, kad būtent ši dainuojamosios poezijos ir chorinės muzikos sintezė tapusi projektu – „Nieks nematė“, dar labiau paskatins meno mėgėjų ir profesionalių atlikėjų bendradarbiavimą bei populiarins šiuos muzikos žanrus“,- teigia „Melomanai“.

„(Ne)Bardai bardiškai“ programoje pasirodys ir festivalio svečiai iš Airijos, Prancūzijos, JAV, Danijos, Latvijos ir kt.!

Koncerto dalyviai:

Choras „Melomanai“ kartu su Neda Malūnavičiūte bei Olegu Ditkovskiu

Saulius Bareikis, Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka bei dukromis Barbora, Severija ir Liucija

Festivalio užsienio svečiai

Kviečiame įsigyti bilietus į koncertus palankiausia kaina. Vėliau bilietai brangs.

Apie festivalį

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ tai: bendruomeninės, tarpkultūrinės kūrybinės laboratorijos jauniesiems dainų ir tekstų autoriams, atlikėjams, po Lietuvos miestelius ir į kaimynines šalis keliaujantys koncertiniai ekipažai, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje bei jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai bardiškos muzikos gurmanams… sekite naujienas https://www.facebook.com/festivalis.tai.as

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

 

Renginio metu prašome laikytis naujausios Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytos tvarkos.

Renginyje dalyvavimas tik su Galimybių pasu.

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
10 % nuolaida senjorams, studentams.
20 % neįgaliesiemsDAUGIAU