NE TIK ŠOPENAS…

NE TIK ŠOPENAS…

Mažojoje salėje

IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas)

Programa:

Frédéric Chopin – Noktiurnas Es-dur, op. 9, Nr. 2

Yann Tiersen – „La Valse d’Amélie“; „La Dispute“; „Le Moulin“

Frédéric Chopin – Noktiurnas cis-moll, Nr. 20

Yann Tiersen – „La Noyée“; „Comptine d’un autre été“; „Summer 78“

Frédéric Chopin – Baladė g-moll, op. 23, Nr. 1

Yann Tiersen – „Naval“; „Rue de Cascades“

Frédéric Chopin – Valsas op. 64, Nr. 1 ir Nr. 2

Yann Tiersen – „Porz Goret“; „Penn ar Lann“

Frédéric Chopin – Baladė f-moll, op. 52, Nr. 4

Yann Tiersen –„Yuzin“; „Pern“

Kas būtų, jei kurioje nors iš Monmartro kavinių susitiktų Amelija ir Frederikas Šopenas? Nors šis scenarijus skamba kaip fantazija ar labiau primena gražų sapną, muzikos pasaulyje viskas įmanoma!

Pianistės I. Dūdaitės koncerte skambės F. Šopeno ir Y. Tierseno kūryba, nukelsianti į tą patį, bet labai skirtingą Paryžių: klausydami svajingų noktiurnų, baladžių, valsų, pabuvosite XIX a. salonuose. O „Amelijos iš Monmartro“ garso takelio melodijos primins, kad net ir naujausių technologijų amžiuje, sunku pabėgti nuo savo jausmų.

Kviečiame susitikti su didžiaisiais romantikais I. Dūdaitės rečitalyje.

I. Dūdaitė yra viena iš geriausių savo kartos Lietuvos pianistų, koncertuojanti visame pasaulyje. Kad ir kur bekoncertuotų, atlikėja pelno šilčiausias publikos simpatijas bei aukštus profesionalų įvertinimus. Jos repertuaras platus: nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos kūrinių, taip pat svarbią vietą atlikėjos repertuare užima lietuvių muzika ir jos populiarinimas svetur. Anot pianistės, muzika pasirinko ją ir atvirkščiai, ir sako: „esu palaiminta, kad mano profesija yra mano svajonė“.

DAUGIAU