NEUŽMIRŠTI

NEUŽMIRŠTI

Koncerto data: spalio 21 d., penktadienis
Koncerto pradžia: 19 val.
Renginio vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius

Paramos Ukrainai koncertas „Neužmiršti“
su Veronika Povilioniene, Marijonu Mikutavičiumi, Lietuvos kariuomenės orkestru ir daugeliu kitų

Visos už koncertą surinktos lėšos bus skirtos mokyklai „Varnų sala“, kurioje mokomi nuo karo pabėgę ukrainiečių vaikai

Mūsų laisvė dar labai jauna – tiek, kad daugiausia dviejų kartų atstumu prisimename tą baisatį, kurioje jau daugiau kaip pusę metų pabunda Ukraina: kraujuojanti, kenčianti, bet tvirtai tikinti, kad ateis diena, kai raudas pakeis laisvės dainos.

Mes kaip niekas kitas žinome, ką tokiame kontekste reiškia daina, į kurią telpa meilė, šviesa, nežinomybė, ilgesys ar skaudūs išgyvenimai. Tokia muzika klausantįjį pripildo dvasinės paguodos, stiprybės ir kviečia bendrystei.

Susitelkime kartu Šv. Kotrynos bažnyčioje, kurios skliautus vienam vakarui pripildys Lietuvos partizanų ir tremtinių dainos, atliekamos koncerto sumanytojos Veronikos Povilionienės, Kauno liaudies dainos klubo „Blezdinga“, kuriam pritaria Lietuvos kariuomenės orkestras, bei išgirskime, kaip vienoje jų persipins Veronikos ir ukrainietės Marinos Pilipenko balsai, bylojantys apie tai, ko niekas iš mūsų niekada negalės užmiršti.

Koncerte groja ir dainuoja: 

Veronika Povilionienė, Dainius Pulauskas, Petras Vyšniauskas, Arkadijus Gotesmanas, Marijonas Mikutavičius, Egidijus Ališauskas, Robertas Semeniukas, Žygimantas Gudelis, Marina Pilipenko (Odesa, Ukraina), Lietuvos kariuomenės orkestras, Kauno liaudies dainos klubas „Blezdinga“, Instrumentinio folkloro grupė „Ratilai“, Mokyklos „Varnų sala“ moksleivių kolektyvas

Koncerto mecenatas Asseco Lietuva

1

DAUGIAU