Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas

Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas

Vasaros pradžioje Niko Barisas užsiminė apie naują albumą, kurį ruošė savo klausytojams. Atlikėjo gerbėjams teko šiek tiek lukterti, bet pagaliau Niko prakalbo apie albumą ir dalinasi daugiau detalių.

„Šis albumas man yra itin svarbus – jis yra apie mano kelią. Tiek kaip atlikėjo, tiek kaip žmogaus. Nuo tada kai pradėjau kurti perėjau daug skirtingų etapų savo gyvenime. Būtent apie tai šiame albume ir kalbu.“ – dalinasi Niko Barisas.

Atlikėjas neslepia, kad jam buvo itin svarbu ir pats albumo pristatymas klausytojams. Šiam koncepto sugalvojimui buvo skirta nemažai laiko ir pergalvota ne kartą kaip viską padaryti, kad iš koncerto žmonės išsineštų geriausius įspūdžius.

„Kai rašiau šį albumą visada galvojau, kad jį savo gerbėjams pristatysiu kitaip. Tik mintys dar nebuvo aiškiai susigulėjusios. Dabar jau žinau kaip tai bus padaryta.“ – pasakoja Niko Barisas. „Albumas bus pristatytas lapkričio 9 d. Televizijos bokšte. Visus kūrinius išgirsite ten pirmieji. Ir tik po to albumas bus patalpintas į platformas, kuriose galėsite jo klausytis“.

Tačiau tikslios datos kada albumas bus pristatytas atlikėjas dar neatskleidžia. Tik užsimena, kad ir pats albumas bus pristatytas kiek kitaip nei įprastai.

„Albumo išleidimo data dar negaliu pasidalinti, bet galiu pasakyti tiek, kad tai dienai irgi ruošiu šiek tiek staigmenų. Taip pat galiu pasakyti dar vieną dalyką – albumas vadinsis kaip ir jo pristatymo koncertas „Apie blogį – ša“.“ – dalinasi Niko Barisas.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: –
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-16
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU