OLEGG  VYNNYK ”BEPROTIŠKA MEILĖ”

OLEGG VYNNYK ”BEPROTIŠKA MEILĖ”

Pranešame, kad renginys Olegg Vynnyk “Beprotiška meilė” Europinis turas Klaipėdoje iš 2020 spalio 27 d.(vėliau 2021 m. spalio 26 d.) yra perkeliamas į 2022 m. spalio 26 d. 19 val.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis iki 2021 m. rugpjūčio 6 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el.paštu [email protected] ir užpildyti pinigų grąžinimo formą https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Grąžinimai bus atlikti per 10 dienų po naujos datos.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

OLEGG  VYNNYK SU NAUJA PROGRAMA “BEPROTIŠKA MEILĖ“ GYVO GARSO KONCERTE KLAIPĖDOJE   
   

Spalio 26 d. pirmą kartą Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“  koncertuos populiariausias Ukrainos dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius Olegg Vynnyk su nauja programa „Beprotiška meilė“ („Bezumnaja liubov“). Šis dainininkas surengia net du šimtus koncertų per metus, yra išleidęs šešis autorinius albumus, o stadionai nesutalpina visų norinčių jį pamatyti ir išgirsti. Per keletą solinės karjeros metų OLEGG VYNNYK tapo labai žinomas, o tokio staigaus šuolio šou biznis seniai nėra matęs. Europa jau dešimt metų ploja šiam talentui, o įvairios premijos ir daug apdovanojimų nuvedė atlikėją į populiarumo viršūnę. Žinomiausios jo dainos „Nino“, „Vovchytsia“, Vozmy menya v svoj plen“, „Scastje“, „Zdrastvui nevesta“ užkariavo milijonus klausytojų širdžių. Šiuos ir naujus hitus išgirs klausytojai naujoje programoje „Beprotiška meilė“. Šis moterų mėgstamas dainininkas yra vienas populiariausių Ukrainos atlikėjų, klausytojų išrinktas 2017 ir 2018 metais. Jis gavo apdovanojimą „Viva! Patys gražiausieji“ gražiausio vyro metų nominacijoje.  Olegas Vynnykas yra X FAKTORIUS 8 UKRAINE , X FAKTORIUS 9 UKRAINE komisijos narys. Atlikėjas,kurį šiandien teisėtai vadina Nr. 1 Ukrainoje,2019 m. lapkričio 21 d. surengė pasaulinio lygio grandiozinį šou su aukštų technologijų šviesos ir garso įranga bei sceniniu dizainu  Kijevo sporto rūmuose.
Dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius gerai žinomas Europoje: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje kaip talentingas pagrindinių rolių atlikėjas daugelyje populiarių miuziklų, koncertuojantis specialiu pseudonimu OLEGG. Dirbdamas su žymiu pedagogu iš Amerikos Džonu Lemanu, artistas atskleidė savo talentą ir gavo pagrindines roles miuzikluose „Bučiuok mane, Ket“, „Elizabet“ bei kituose.
Šiandien bilietus į dainininko koncertą išperka labai greitai, o klipai surenka dešimtis milijonų peržiūrų Youtube kanale.

Bilietus į Olegg Vynnyk koncertą galite įsigyti visose „BILIETAI LT“ platinimo vietose ir internetu: www.bilietai.lt.

 
 

1

DAUGIAU