OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“ Nukeltas iš 2021 m. spalio 27 d. į 2022 m.

OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“ Nukeltas iš 2021 m. spalio 27 d. į 2022 m.

LT: Olegg Vynnyk Europinis turas “Beprotiška meilė” perkeliamas į kitų metų rudenį ir planuotas koncertas Vilniuje „Avia Solutions Group“ arenos „COZY“ erdvėje perkeliamas į 2022 m. spalio 28 d.

Bilietai į perkeltą renginį galios tie patys , todėl jų grąžinti ar keisti nereikia. Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki rugsėjo 22 d. imtinai kasose, kuriose pirkote.

RU: Мероприятие Европейский тур Олега Винника “Безумная любовь” которое было запланировано в Сименс арене COZY 28.10.2022 ПЕРЕНОСИТЬСЯ на осень 27.10.2021 в той же самой Сименс арене COZY.
Все билеты действительны на новую дату, обменивать билеты не нужно!

EN:  The event European tour of Olegg Vynnyk “Crazy Love” which was planned in Avia Solutions Group arena COZY 10/28/2020 SHIPPED to autumn 10/28/2022 in the same Avia Solutions Group arena COZY.
All tickets are valid for the new date, there is no need to exchange tickets!

 

OLEGG VYNNYK SU NAUJA PROGRAMA “BEPROTIŠKA MEILĖ“ GYVO GARSO KONCERTE VILNIUJE

2021 m. spalio 27 d. į Vilnių, „Avia Solutions Group“ arenos COZY erdvę vėl grįžta populiariausias Ukrainos dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius Olegg Vynnyk su nauja programa „Beprotiška meilė“ („Bezumnaja liubov“) Šis dainininkas surengia net du šimtus koncertų per metus, yra išleidęs šešis autorinius albumus, o stadionai nesutalpina visų norinčių jį pamatyti ir išgirsti. Per keletą solinės karjeros metų OLEGG VYNNYK tapo labai žinomas, o tokio staigaus šuolio šou biznis seniai nėra matęs. Europa jau dešimt metų ploja šiam talentui, o įvairios premijos ir daug apdovanojimų nuvedė atlikėją į populiarumo viršūnę. Žinomiausios jo dainos „Nino“, „Vovchytsia“, Vozmy menya v svoj plen“, „Scastje“, „Zdrastvui nevesta“ užkariavo milijonus klausytojų širdžių. Šiuos ir naujus hitus išgirs klausytojai naujojoje programoje „Beprotiška meilė“ Šis moterų mėgstamas dainininkas yra vienas populiariausių Ukrainos atlikėjų, klausytojų išrinktas 2017 ir 2018 metais. Jis gavo apdovanojimą „Viva! Patys gražiausieji“ gražiausio vyro metų nominacijoje. Olegas Vynnykas yra X FAKTORIUS 8 UKRAINE , X FAKTORIUS 9 UKRAINE komisijos narys. Atlikėjas,kurį šiandien teisėtai vadina Nr. 1 Ukrainoje, 2019 m. lapkričio mėn. 21 d. surengė pasaulinio lygio grandiozinį šou su aukštų technologijų šviesos ir garso įranga bei sceniniu dizainu Kijevo sporto rūmuose.

Dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius gerai žinomas Europoje: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje kaip talentingas pagrindinių rolių atlikėjas daugelyje populiarių miuziklų, koncertuojantis specialiu pseudonimu OLEGG. Dirbdamas su žymiu pedagogu iš Amerikos Džonu Lemanu, artistas atskleidė savo talentą ir gavo pagrindines roles miuzikluose „Bučiuok mane, Ket“, „Elizabet“ bei kituose.

Šiandien bilietus į dainininko koncertą išperka labai greitai, o klipai surenka dešimtis milijonų peržiūrų Youtube kanale.

Dviejų valandų trukmės koncerte Vilniuje atlikėjas pristatys naujausią savo programą „Beprotiška meilė“.

Bilietus į Olegg Vynnyk koncertą galite įsigyti visose „TIKETA“ platinimo vietose ir internetu: www.tiketa.lt.

DAUGIAU