ONLINE: „Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“

ONLINE: „Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“

Pasirinkite, kurį vasario mėn. savaitgalį norėsite žiūrėti šį spektaklį. Bilietą galite įsigyti iki atitinkamo penktadienio vidurnakčio. Kai įsigysite bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Ant bilieto esantis konkretus transliacijos pradžios ir pabaigos laikas nurodo nuo kada iki kada vaizdo įrašas Jums bus pasiekiamas TIKETA sistemoje (t.y. pasirinkto vasario savaitgalis nuo penktadienio ryto iki sekmadienio vakaro) . Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.

„Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“

Aprašymas:

„Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“ – viena iš gražiausių ir populiariausių lietuviškų pasakų. Tai stebuklinga istorija apie Pamotės engiamą Našlaitę. Kaip ir kiekvienoje tokio tipo pasakoje, čia apstu blogio keliamų kliūčių: nedorėlė ragana kartu su savo dukromis kankina mergelę skirdama neįveikiamas užduotis, tačiau gėris, padedamas stebuklingų jėgų, galiausiai laimi ir Našlaitę pasakos pabaigoje išlaisvina bei veda jaunas Karalius.

 Spektaklio kūrėjams šiame pastatyme imponuoja galimybė panaudoti vaizdo teatro formas, kurios labiau priklauso kino menui, nei teatrui. Nors pasakoje nemažai liaudies dainų ir eiliavimo, spektaklyje pasakojimas kuriamas labiau vaizdais. Žiūrovai regės tokias įvairias dar nuo Antikinės Graikijos laikų populiarias vaizdinio teatro priemones kaip panoramas, mirioramas, diaoramas, taumatropą, laterna magica, mirioramines kortas, taip pat – šešėlių teatrą.

Scenarijaus autorius ir režisierius – Rimas DRIEŽIS

Dailininkas – Marius JONUTIS

Muziką sukūrė ir parinko Faustas LATĖNAS

Videoanimacijos autorius – Algimantas DRIEŽIS

Vaidina: Elvyra PIŠKINAITĖ, Lijana MUŠTAŠVILI

DAUGIAU