Online: DOMINO teatras S. Michalkovas „Trys paršiukai“ (skaitymai vaikams)

Online: DOMINO teatras S. Michalkovas „Trys paršiukai“ (skaitymai vaikams)

DOMINO teatro skaitymai vaikams keliasi į virtualią erdvę. Vaizdo transliaciją galite stebėti patogiai ir saugiai savo namuose!

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo peržiūrą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu iki vaizdo transliacijos pabaigos. Aktyvavus peržiūrą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.

S. Michalkovas „Trys paršiukai“

Pasaka

Skaito: Sakalas Uždavinys, Dalius Skamarakas, Eimutis Kvoščiauskas

DOMINO teatro aktoriai kviečia visus vaikus ir jų tėvelius klausytis S. Michalkovo pasakos „Trys paršiukai“. Tai linksma, nuotaikinga ir pamokanti istorija vaikams apie tris broliukus paršiukus. Paršiukai Nifnifas, Nufnufas ir Nafnafas artėjant žiemai pasistatė sau po namą – iš šiaudų, pagaliukų ir plytų. Tačiau juos užpuolė piktas Vilkas, jis sugriovė silpnesnius paršelių namelius, todėl visi broliai pasislėpė mūriniame, tvirtame Nafnafo name. Paršiukams teko gerai pakovoti su piktuoju Vilku, kuris kėsinosi juos suėsti. Tačiau apsukrūs broliai sugalvojo planą ir visi drauge nugalėjo Vilką.

#GerųEmocijųVirusas

DAUGIAU