Online: „Plėšikas Hocenplocas“

Online: „Plėšikas Hocenplocas“

Video peržiūros bilietą galite rasti savo TIKETA paskyroje, kurią naudojote, kai pirkote bilietą. Spektaklio video peržiūrą galite aktyvuoti jums patogiu metu  iki kovo 2 d. Video peržiūra jums bus pasiekiama 24h po bilieto aktyvavimo, tad patį video spektaklį galėsite pažiūrėti dar ne vieną kartą per 24h.

——————————————————————————————————

„Plėšikas Hocenplocas“

Vilniaus kamerinis teatras, atsižvelgdamas į situaciją šalyje, kviečia perkelti šventinius spektaklius iš teatro į Jūsų namus, įmonę ar klasę. O po spektaklio jaunieji žiūrovai turės galimybę virtualiai susitikti ir pabendrauti su Kalėdų seneliu per Zoom platformą.

Žymus vokiečių rašytojas Otfriedas Preussleris sužavėjęs savo pasakomis visos Europos vaikus. Vienas garsiausių O. Preusslerio kūrinių – „Plėšikas Hocenplocas".
Režisierius Evaldas Jaras ir Vilniaus kamerinio teatro aktoriai linksmai ir charakteringai atskleidžia dviejų neišskiriamų draugų – Kaspariuko ir Zepuko nuotykius. Juos lydi akistata su rūsčiu, bet visai simpatišku plėšiku. Mat anas pagrobė močiutės branginamą kavos malūnėlį. Į neramią, kartu šmaikščią istoriją įsivelia piktas burtininkas Petrozilijus Cvakelmanas ir nuostabioji fėja Amarilė. Spektaklio metu skamba šviesaus atminimo aktoriaus ir bardo Sauliaus Mykolaičio dainos.
Kviečiame į pažintį su nepaprastu plėšiku Hocenplocu!

režisierius – Evaldas Jaras
scenografas – Arvydas Norvaišas
kostiumų dailininkė – Indrė Budreckytė
muzikos autorius – Saulius Mykolaitis
aranžuotės autorius – Martynas Bialobžeskis
garso režisierė – Deimantė Ponelytė
šviesų režisierius – Maksimas Semionovas

vaidina:
Tadas Gudaitis, Paulius Valaskevičius, Aidas Barkauskas, Laurynas Perkumas, Justas Vanagas, Marta Lipčienė, Renata Kutinaitė, Vaiva Markelytė.

 

trukmė – 50 min.

DAUGIAU