Online: Smilga Beauty Lab – Odos priežiūra – sandara, funkcijos, problemos, priemonės

Online: Smilga Beauty Lab – Odos priežiūra – sandara, funkcijos, problemos, priemonės

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo peržiūrą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu iki vaizdo transliacijos pabaigos. Aktyvavus peržiūrą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.

Ši paskaita skirta visoms, kurios domisi, kaip taisyklingai prižiūrėti veido odą, tiek savo – tiek klienčių. Konsultuos daugiau nei 10 metų praktikos ir dėstytojavimo patirties turinti dėstytoja Vilma Mo.

Nori tiksliai žinoti ką daryti su raustančia, itin jautria oda? Arba kokių komponentų turi turėti kremas nuo raukšlių brandžiai odai? Ši paskaita yra skirta tam, kad žinotum, neklystum.

Paskaitos metu aptarsime odos sandarą, visus sluoksnius, priedus ir jos funkcijas. Didelį dėmesį skirsime odos tipo nustatymui ir tinkamiausių produktų parinkimui. Tikslingai parinkti produktai yra raktas į geriausią rezultatą!

Kai žinosite su kuo susiduriate, nebijosite, neabejosite ir ,tikiu, odos priežiūra taps paprastesnė. Sužinosite kokias priemones geriausia naudoti esant dehidratuotai odai, rozacijai, hiperpigmentacijai. Ir kas svarbiausia, suprasite šių problemų priežastis ir sprendimo būdus.

Programa:

1. Odos sandara. Epidermis, derma, poodis

2. Odos funkcijos.

3. Veido odos tipai. Nustatymo būdai. Priemonės

Normali oda

Sausa oda

Riebi oda

Mišri oda

4. Odos problemos. Priežastys, sprendimas, priemonės

Dehidratacija

Jautri oda

Rozacija

Pigmentacija

Spuogai

Raukšlės

Stresuota oda

5. Tinkamas priemonių parinkimas, jų sudėtis ir analizė

DAUGIAU