Online: Treniruotė Nr. 4 „Kalanetika Dynamic su Kotryna Rasiukevičiūte“

Online: Treniruotė Nr. 4 „Kalanetika Dynamic su Kotryna Rasiukevičiūte“

Kalanetika Dynamic – dinamiška, didesnio tempo mankšta, tinkama aktyvioms moterims, kurios nori padailinti būtent problemines vietas. Tai užsiėmimas, skirtas koreguoti ir formuoti figūrą, lieknėjant ir kartu pabrėžiant moteriškąsias linijas ir linkius.

Bendras treniruočių studijos STIMULUS aprašymas: STIMULUS yra pirmoji treniruočių studija Lietuvoje. Įsikūrusi 2009 m., ji buria specialistus ir skleidžia žinias moterims apie tai, kaip siekti sveiko, stipraus kūno ir vidinės pusiausvyros. Studijoje galite išbandyti pilates, kalanetikos treniruotes, kineziterapines mankštas, nėščiųjų mankštas, jogą. Siekiame, kad su STIMULUS atrastumėte daugiau nei ieškojote. Tobulindami pagrindinę savo „kalbą“, treniruotes, savo misiją įgyvendiname ir per įvairius renginius ir seminarus. Daugiau informacijos www.stimulus.lt.

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo peržiūrą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu iki vaizdo transliacijos pabaigos. Aktyvavus peržiūrą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.

DAUGIAU