OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS. Auksiniai šlageriai

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS. Auksiniai šlageriai

Atnaujinta 2022 10 04
Pranešame, kad renginys „
OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS. Auksiniai šlageriai“, kuris turėjo įvykti 2022 m. spalio 05 d. yra perkeltas į 2022 m. lapkričio 04 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome kreiptis el. paštu: 
[email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Prašymai priimami iki spalio 18 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus

 

ATM KOMPANIJA KVIEČIA !
OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS
Auksiniai šlageriai

lapkričio 4 d. 18 val.
ZARASŲ KULTŪROS CENTRE

         Scenos legenda Ovidijus Vyšniauskas laukia visų  ZARASŲ  kultūros centre, kur klausytojai galės išgirsti ir kartu padainuoti visas gražiausias atlikėjo dainas. Išskirtinio balso tembro savininkas yra išleidęs dešimtį solinių albumų, koncertavęs visoje Lietuvoje ir su savo dainomis aplankęs pusę pasaulio.

        Jeigu Ovidijus imasi kokios dainos ne kaip kūrėjas, o tik atlikėjas – tai daina suskamba taip, kad jau jos po to niekam neverta atlikinėti, nes geriau nepavyks ! Tokia, pavyzdžiui yra „ Mažyte mano“.
    Bet gal svarbiausia net ne tai. Svarbiausia, kad Ovidijus pats yra „grynuolis“. Kaip žmonės pasakytų: „tikras pinigas“.
    Jis scenoje neapsimetinėja. Yra nuoširdus. Ką kalba – viskas tikra, ką dainuoja – viskas nuoširdu. Tad nepraleiskite šio nuoširdaus susitimimo su O. Vyšniausku, kuriame savo ištikimiems gerbėjams jis padovanos pačias geriausias akimirkas,  ir sudainuos žymiausius savo hitus.   

 

 

1

DAUGIAU