Pabudimas

Pabudimas

PABUDIMAS

Klaipėdos violončelių kvartetas susibūrė 2017 metais pirmojo tarptautinio Klaipėdos violončelės festivalio kontekste. Kuriant naujas, netikėtas, inovatyvias idėjas festivalio programoms gimė šokio ir muzikos spektaklis „Metų laikai“, kuris ir buvo pirmasis projektas, padaręs didelę įtaką iki šiol besitęsiančiai ansamblio veiklai. Kvarteto muzikantai, ne tik aistringi ir talentingi muzikos propaguotojai, tačiau ir įvairių stilių ir žanrų muziką atliekantys atlikėjai. Visus juos vienija muzikavimas Klaipėdos kamerinio orkestro violončelių grupėje. Jų gausus repertuaras apima klasikinę bei šiuolaikinę, roko bei eksperimentinę muziką.

Šįkart ansamblis sugrįžta kartu su Ingaja – alternatyvios muzikos atlikėja ir dainų autore iš Klaipėdos. Tai visiškai naujas koncertinis projektas apjungiantis 4 violončelių skambesį su išskirtinio tembro vokalu, įpindamas gitaros, ambientinės spalvos ir elektronikos prieskonius. Ingaja įkvėpimo ieško gamtoje ir gamtą atranda savyje, siekia užmegzti ryšį su klausytojo vidiniu pasauliu čia ir dabar. Atlikėja kviečia klausytojus panirti tarp muzikinių eilučių, prarandant laiko ir aplinkos nuovoką, kūno ir proto pojūčius. Tai lyg žingsniai per vidinių išgyvenimų žemėlapį, o muzikos vaidmuo padeda stebėti savo gyvenimo įvykius iš šalies, lėčiau, juos išgyventi skambančių garsų apsuptyje.

Programoje skambės Ingajos autorinės dainos:

1. Quietness in the air

2. No time to waste

3. Dreams are taking off

4. Down

5. Whole

6. Sailing boat

7. Blink of an eye

8. Yesterday Was Hard

9. Awakening

10. Atjautoj
 

Balandžio 2 d. 18:30 val. kamerinėje salėje „Polifonija“
PABUDIMAS

INGAJA (vokalas, gitara, elektronika)

KLAIPĖDOS VIOLONČELIŲ KVARTETAS:

MINDAUGAS BAČKUS

KORNELIJA KUPŠYTĖ

KAROLIS VAIČIULIS

JURGIS KARBAUSKAS

Rėmėjai:
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Šiaulių miesto savivaldybė
UAB „Verslavita“

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
– perkant 10 bilietų ir daugiau.

DAUGIAU