Pagal Kate DiCamillo knygą „Triušis Edvardas“ rež. Juliana Laikova

Pagal Kate DiCamillo knygą „Triušis Edvardas“ rež. Juliana Laikova

 

Dėmesio! Spektalis „Triušis Edvardas“ turėjęs įvykti kovo 22 d. 14,17 val.( ir gegužės 24 d.) perkeliamas į spalio 10 d. 14,17 val. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki spalio 8 d. imtinai.

Galios anksčiau įsigyti bilietai su sena data, bilietų keisti nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus bus galima grąžinti į spalio 10 d. spektaklį nuo 09.26 iki 10.08 (imtinai), toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Internetu pirktus bilietus bus galima grąžinti tokiomis pačiomis sąlygomis savo paskyroje www.tiketa.lt

Dėl bilietų pirktų LRDT kasoje grąžinimo, kreipkitės el.p. agne.rudzinskiene@tiketa.lt ir tel. +37061378464

 

TRIUŠIS EDVARDAS

 

pagal Kate DiCamillo knygą „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“

 

PREMJERA 2019 m. balandžio 14 d.

Spektaklis rusų kalba su lietuviškais titrais

Į rusų kalbą vertė Olga Varshaver

 

Režisierė ir dailininkė – Juliana Laikova

Kostiumų dailininkas – Chetag Cabolov

Choreografė – Marija Siukajeva

Kompozitorius – Faustas Latėnas

Dramaturgė – Ingrida Ragelskienė

Šviesų dailininkas – Igor Fomin

Režisieriaus asistentas – Algimantas Kvietkauskas

 

 

Ar įmanoma išmokti mylėti ir ilgėtis tų, kuriuos myli? Tikrai verta rasti atsakymą į šį klausimą naujausioje Lietuvos rusų dramos teatro premjeroje „Triušis Edvardas“ pagal amerikiečių rašytojos Kate DiCamillo knygą „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“. Šią knygą autoritetingas JAV žurnalas „School Library Journal“ įtraukė į šimtą geriausių visų laikų knygų vaikams sąrašą. Rašytoja mano, kad ne viskas vaikystės pasaulyje yra lengva ir džiaugsminga, todėl ir apie laimę, ir apie nelaimę suaugę žmonės su vaikais turi kalbėtis paprastai ir sąžiningai. Spektaklį „Triušis Edvardas“ Lietuvos rusų dramos teatre režisuoja maskvietė Juliana Laikova, prieš keletą metų laimėjusi geriausios jaunos dailininkės prizą. Galvodama apie mažuosius žiūrovus, menininkė kuria spektaklį, išskirtinį savo pasakiška, stebuklinga, fantazijos kupina atmosfera.

Spektaklyje „Triušis Edvardas“ žiūrovai susipažins su porcelianiniu triušiu, išmokusiu paguosti, išklausyti ir mylėti savo nepaprastos kelionės metu sutiktus artimus žmones. Geriausio pasaulyje lėlių meistro sukurtas gražuolis Triušis Edvardas ilgą laiką mylėjo tik pats save ir visai nesirūpino jį prižiūrinčios ir globojančios mergaitės Abilenos jausmais. Lemtingo atsitikimo metu Edvardas yra atskiriamas nuo jį mylinčios mergaitės ir netikėtai leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę. Jos metu triušis išmoksta mylėti ir ilgėtis, pakeičia daugelio žmonių gyvenimus ir supranta, kad „visada turi ko nors laukti ir tikėtis. Turi gyventi viltimi. Tau turi rūpėti, kas tave pamils, ką tu vėl pamilsi“.

 

 

Po trečio skambučio žiūrovai į parterį neįleidžiami.

Ačiū, kad nevėluojate.

 

DAUGIAU