PARODA “TAVO PIN KODAS” (VYKSTA REGISTRACIJA)

PARODA “TAVO PIN KODAS” (VYKSTA REGISTRACIJA)

Ketvirtą kartą organizuojama vaikų / jaunimo aktyvaus, kūrybiško laisvalaikio užimtumo PARODA „Ką veiki?” šias metais keičia savo veidą ir modernizuojasi į neatrastų erdvių labirintą, kuriame bus identifikuojamas „Tavo PIN KODAS“.

 

Kokybiškas užimtumas atveria nepamatuotas galimybes ugdyti(s) vaikų vertybėms, socialiniams įgūdžiams bei asmeniniams gebėjimams. Bandyti / surasti / suprasti /atrakinti / pažinti savo PIN kodą – būtent tai skatina jaunatvišką energiją realizuoti atsinaujinusioje parodoje „Tavo PIN KODAS 2017“.

 

REGISTRACIJA JAU VYKSTA: SPAUSK ČIA

Renginys vyks mūsų miesto šventės „Šiaulių dienos 781” metu

2017 m. rugsėjo 7 d. 17.00 – 20.00 val.  Šiaulių arenoje ir jos prieigose.

PARODA „Tavo PIN KODAS” – vieta, kurioje įvairių mokslo, meno, sporto, verslo specialistai ir kūrybingas / aktyvus jaunimas pristato savo veiklas ir paslaugas, naujausius projektus, dalinasi aktualiausiomis idėjomis, užmezga naujų ryšių.

Kviečiame dalyvauti visas organizacijas / įstaigas, kurios vykdo įvairias vaikų / jaunimo ugdymo ir užimtumo veiklas (vyriausybines, privačias, nevyriausybines – mokslo, sporto, meno, kultūros mokyklas, darželius, būrelius, klubus, jaunimo organizacijas ar susibūrimus ir kt.).
Šiais metais miesto šventės kredo – „MODERNŪS ŠIAULIAI. Šimtmečio istorijos vedini…“. Šis renginys suteikia išskirtinę galimybę pristatyti savo organizaciją, jos unikalumą ir siūlomas paslaugas miesto visuomenei. Kviečiame parodoje „Tavo PIN KODAS 2017“ pristatyti, supažindinti ir parodyti jaunimui, vaikams bei jų tėveliams savo naujausius pasiekimus, veiklas, įspūdingiausius projektus,  atspindinčius šių dienų modernumą ir aktualijas.

Mūsų uždavinys – suteikti visas įmanomas galimybes organizacijoms ir entuziastams, kurių užburiančios idėjos būtų pastebėtos ir padrąsintos.

REGISTRUOKITĖS IR TAPKITE PARODOS DALYVIU (https://www.facebook.com/parodakaveiki)

Dalyvių registracija vykdoma iki birželio 23 d. – DALYVAVIMAS NEMOKAMAS!

Skirstant parodos erdves ir plotus, sudarant bendrą renginio programą, pirmenybė bus suteikiama atsižvelgiant į planuojamas veiklas. Laukiame kuo įdomesnių, interaktyvių, įtraukiančių parodos lankytojus prisistatymų.

Renginyje planuojamos arenos viduje ir lauke alėjos / zonos: prisistatymų alėjos / zonos, poilsio zonos, konferencijos / diskusijų zona, „muzikinės salelės“, šokių aikštelės.

Iki liepos 1 d. pranešime apie numatytas vietas / plotus.

Siekdami, kad renginys būtų įdomus ir aktualus, kviečiame visus, turinčius idėjų, prisidėti kuriant parodos turinį ir programą.

Kilus papildomiems klausimams, maloniai prašome kreiptis į mus (kontaktai pateikiami toliau).

Su geriausiais linkėjimais

Rasa Benediktavičienė/projekto vadovė

Telefonas (8 41) 540 151, mob. tel. 8 686 70800

El. paštas rasa@siauliuarena.lt

Visa informacija apie projektą ir dalyvius bus skelbiama oficialioje “Tavo PIN KODAS” „Facebook“ paskyroje http://www.facebook.com/parodakaveiki

 

Informacija: Šiaulių arena

DAUGIAU