Pasaka ”Karalius Motiejukas Pirmasis”. Pagal J. Korčaką, rež. Lila Kiejzik

Pasaka ”Karalius Motiejukas Pirmasis”. Pagal J. Korčaką, rež. Lila Kiejzik

Vilniaus lenkų teatras Studija” kviečia į spektaklio vaikams premjerą “Karalius Motiejukas Pirmasis” pagal J.Korčaką, rež. Lila Kiejzik, rež.asistentai Oskar Wygonowski, Alina Maštaler. Vaizdų dailininkas – Vilmas Narečionis, Choreografė – Jolanta Novicka.
 
Tai juokinga, išmintinga ir be galo graudi pasaka apie Mažąjį Motiejuką, našlaitį, paveldėjusi karaliaus sostą. Vaikas ant savo pečių laiko didžiulę naštą, yra atsakingas už šalies valdymą. Paskirtos pareigos neatitinka jo amžiaus. Ministrai juo manipuliuoja, o jis pats priima vaikiškus sprendimus.
 
Scenoje kartu su patyrusiais Vilniaus lenkų teatro „Studijaaktoriais (Oskar Wygonowski) ir dainininkais išvysime ir vaikus. Be lietuvių ir lenkų vaikų spektaklyje savo gimtąja kalba vaidins jaunieji ukrainiečiai ir baltarusiai, kurie dalyvavo teatro edukaciniuose užsiėmimuose nuo pavasario. Daugeliui jaunųjų aktorių tai bus debiutas teatro scenoje, taip pat ir pagrindinių vaidmenų – Karaliaus Motiejuko Pirmojo ir Felicijaus (barono fon Raucho) – atlikėjams. 
 
Vilniaus lenkų teatras Studija” tokiu būdu išreiškia palaikymą Ukrainai ir dalinasi scena su ukrainiečiais ir baltarusiais.
 
Projekto Partneriai: Lenkijos Valstybinis Fondas “Parama lenkams rytuose”, Lenkijos Respublikos Ambasada Vilniuje, Lenkijos Institutas Vilniuje
 
Maloniai kviečiame visus vaikus į vaidinimą, kuriame daugybė šokių, dainų, spalvingų kostiumų ir staigmenų! 
 

1

DAUGIAU