Pasivaikščiojimas su D. Dolskiu ir A. Šabaniausku

Pasivaikščiojimas su D. Dolskiu ir A. Šabaniausku

Tarpukario šlagerių programa

„Pasivaikščiojimas su D. Dolskiu ir A. Šabaniausku“

 

Rugsėjo 24 d. 18.30 val.

Kauno valstybinėje filharmonijoje

Dalyvauja:

Liudas Mikalauskas (bosas)

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Pučiamųjų sekstetas „Brass Bravo“

      Ši programa – tai mažas spektaklis, vaizduojantis tikras tų laikų aktualijas, įsimintinus gyvenimiškus nutikimus, nuotaikingas istorijas, be kurių šiandien nebūtų tokios ryškios ir Antano Šabaniausko bei Danieliaus Dolskio žvaigždės.

     Programa nukels į nostalgiškąjį tarpukarį, skambant puikiai žinomoms melodijoms – „Onyte, einam su manim pašokti“, „Armonika“, „Sudiev, sudiev“, „Kariškas vaizdelis“, „Palangos jūroj“, „Paskutinį sekmadienį“ ir daug kitų, iki skausmo pažįstamų, bet vis nesiliaujančių širdį džiugint dainų, suprasime, jog yra dalykų, kurie niekada nesensta!

     „Pasivaikščiojime“ dalyvaujantis nuotaikingas pučiamųjų sekstetas suteiks dainoms ypatingo skambesio, o artistiškų bei charizmatiškų atlikėjų dėka, šis vakaras dar ilgai išliks Jūsų atmintyje!

Programoje: D. Dolskio ir A. Šabaniausko dainos, nuotaikingi pasakojimai iš jų gyvenimo.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU