Paulina Paukštaitytė | Mūsų magija | Kaunas

Paulina Paukštaitytė | Mūsų magija | Kaunas

Po išparduoto koncerto Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje, jaunosios kartos atlikėja Paulina Paukštaitytė skelbia dar du to pačio formato akustinius koncertus, magiškose šalies erdvėse: Palangos Kurhauzo koncertų salėje ir Kauno kultūros centro didžiojoje salėje.

„Muzika mus atranda tada, kada labiausiai jos reikia, vieni tai vadina sutapimu, o aš tai vadinu magija. Kai šiurpuliai bėga per kūną ir širdis atgyja. Tokius koncertus noriu sukurti jums, šią vasarą, būsiu tik aš ir fortepijono muzika. Jautriai, gyvai ir magiškai, taip kaip viskas ir prasideda. Čia nuskambės naujausios mano dainos, debiutinis albumas bei keli siurprizai, kuriuos paliksiu paslaptyje. 

Paulina Paukštaitytė – sparčiai populiarėjanti jaunosios kartos atlikėja, kurios dainos muzikos pasiklausymo platformose jau perklausytos virš 5 mln. kartų. Atlikėja praėjusiais metais išleido debiutinį albumą „11 Raidžių”, kuris sulaukė puikių atsiliepimų viešoje erdvėje. Atlikėja albume įrašė dainą su vienu ryškiausių šalies muzikos kūrėjų Vaidu Baumila bei pasirašė sutartį su didžiausia pasaulyje leidybine kompanija Universal Music.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU