PAULIUS STALIONIS (perkeltas) / Alytus

PAULIUS STALIONIS (perkeltas) / Alytus

                                                                                 Kviečiame į Pauliaus Stalionio koncertą!

 

                 Spalio 19 d. į Alytų atvyksta dainų muzikos ir tekstų autorius bei atlikėjas Paulius Stalionis! Praėjusiais metais, radijo stotyje „Lietus“, nominuotas net trimis apdovanojimais, dainininkas į sceną sugrįžta su milžinišku įkvėpimu ir paskata.  Ištikimiausių dainininko gerbėjų dėmesio lauks ne tik pamilti kūriniai, bet ir šviežiai pasipildęs, jau hitais tampančių dainų bagažas. Bendradarbiavimas su Lietuvos ir užsienio dainų kūrėjais, į naujausią Pauliaus koncertinę programą įnešė novatoriškų vėjų, netikėto skambesio ir spalvų. O Pauliaus Stalionio vaikiškų knygų gerbėjai sulauks dar vieno siurprizo – koncerto metu bus pristatyta naujausia rašytojo knyga. Drauge su savo artimaisiais, pabėkite nuo kasdienybės rutinos! Ateikite, išgirskite ir pamatykite!

Koncertas vyks Alytaus kultūros centre, spalio 19 d., 18:00 val.

Bilietus galite įsigyti kultūros centro bilietų kasoje ir bilietai.lt.

Pranešame, kad renginys PAULIUS STALIONIS koncertas, kuris turėjo įvykti kovo 8 d. Alytuje yra perkeliamas į 2022 m. spalio 19 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Jų keisti nereikia.
Jeigu naujas laikas nėra tinkamas galite susigrąžinti pinigus. Tokiu atveju prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Grąžinimai atliekami iki kovo 10 d.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos: ne
DAUGIAU