PĀVELS VOĻA Lielais Stand Up / ПАВЕЛ ВОЛЯ Большой Стандап

PĀVELS VOĻA Lielais Stand Up / ПАВЕЛ ВОЛЯ Большой Стандап

PAVELAS VOLIA ATVYKSTA Į RYGĄ SU SAVO NAUJUOJU „DIDŽIUOJU STAND-UP“

2018 m. gruodžio 22 d. Rygos arenoje „Arēna Rīga“ žymusis Rusijos humoristas ir nepakartojamas televizijos projekto „Comedy Club“ dalyvis Pavelas Volia (Павел Воля) Latvijos gyventojams pasiūlys naują savo programą „Didysis Stand-Up“.

Pastaraisiais metais Pavelas Volia smarkiai pasikeitė: vedė, jo šeimoje gimė du vaikai, o iš dabitos niekšelio pavirto šeimynišku zuikučiu. Volia dar niekuomet nebuvo toks atviras ir nuoširdus. Savo pasirodymo metu jis susitelkia ties labai svarbiais klausimais, bet jie virsta smagiais pokštais: tai vaikų ir tėvų šeimyninės dramos, politika ir politikai, jis pats. Nors jis laido kandžius juokelius ir sarkazmą, jo pasirodymai persmelkti meile šeimai ir apskrietai žmonėms.

Šiame grandioziniame koncerte Pavelas Volia atskleis savo paslaptis ir pasidalins mintimis apie tai, kas vyksta gyvenime. Gyvas bendravimas su publika, anekdotai, sarkazmas ir puikūs kalbėjimo įgūdžiai – visa tai bus naujajame pramoginiame renginyje „Didysis Stand-Up“.

Kalėdų išvakarėse Pavelas Volia atvyks į Rygą ir žiūrovams padovanos daugybę teigiamų emocijų!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:30
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Vietos pritaikytos neįgaliesiems vežimėliuose: taip

Įsigijus bilietus į Baltarusijoje, Estijoje bei Latvijoje vykstančius renginius yra išrašomas bilietų pirkimo patvirtinimas.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU