PAŽINČIŲ AKADEMIJA šventinis renginys

PAŽINČIŲ AKADEMIJA šventinis renginys

Vakaras, skirtas PAŽINČIŲ AKADEMIJA nariams bei visiems, kurie ieško antrosios pusės.
Renginio metu kursime aplinką, skatinančią susipažinimą bei bendravimą. Programoje, kuri pildysis iki pat renginio, planuojame ne tik “Blic” pažintis, bet ir seminarą/ užsiėmimą  “Ryšys su kitu per ryšį su savimi”, sesiją “Garso galia, Kelias į vidinę harmoniją”, šokių pamoką, šokius, bendravimą, žaidimus, muziką …trumpai tariant, stengsimės kad būtų linksma, jauku ir kuo daugiau laimingų pažinčių!
 
Plačiau apie programą:
Užsiėmimas “Ryšys su kitu per ryšį su savimi”
Mes gyvename tokiu laiku, kai chaosas, integravęsis į mūsų kasdienybę, mums tapo natūrali gyvenimo dalis. Mes išbarstome save vietose, kuriose apsilankome, nepastebint paliekame daleles savęs žmonėms, kuriuos sutinkame. Tačiau labai svarbu save ir surinkti. Kai einame į naują ryšį, norime būti užtikrinti, kad atsimins ir priims Mus – tokius, kokie esame iš tikrųjų, o ne kitų žmonių nuotrupas. Šiame užsiėmime pasitelkiant teatrinius žaidimus, meditacijas ir kvėpavimo technikas supažindinsiu su metodais, kaip galime sugrįžti į save ir pasiruošti naujai pažinčiai.
Užsiėmimą ves Vakarė Baltauskaitė – aktorė, išraiškos per judesį ir šokį, jogos ir meditacijos, ajurvedos praktikė, nusprendusi dalintis sukaupta patirtimi ir žiniomis šiose srityse. Pasitelkdama subtilius ir žaismingus teatrinius pratimus, judesio vystymą ir meditacijos žinias, dėmesį skiria ryšio su savimi ir aukštesniuoju “aš” atstatymui. Savo vedamuose užsiėmimuose taip pat siekia atskleisti žmogaus potencialą ir kelią kūrybai bei savirealizacijai, pajausti ir įkūnyti pilną savo esybę, atpažinti savo individualią tiesą.
 
Sesija “Garso galia. Kelias į vidinę harmoniją”
Ar kada susimąstote, kokią įtaką mūsų organizmui daro garsai? Ar garsas gali paveikti mūsų emocinę, dvasinę ar fizinę būseną? Ar garsas gali gydyti, o gal atvirkščiai, paveikti destruktyviai? Kas iš esmės yra garsas? Apie visa tai padiskutuosime užsiėmimo metu. Taip pat turėsite galimybę išgirsti gongo, Tibeto dubenėlių bei kitų netradicinių instrumentų garsus, pabandyti pajausti skirtingų garsų sukeliamus pojūčius. Su terapinių garsų pasauliu Jus supažindins garso sesijų vedlė Indrė Šarkienė (Vidinės ramybės garsas).
 
Studijos “Solo latino” šokių mokytoja Viltė dalijasi: “Mano vardas Viltė, esu sportinių šokių trenerė, įsimylėjusi šokius nuo pat mažens. To mokau ir kitus – įsimylėti muziką, pajausti ritmą, susikibti su partneriu rankomis ir, svarbiausia, su šypsena mėgautis tuo, ką darai. Na, o žingsneliai tuomet pavyksta savaime! Šokis yra kiekvieno širdyje!”. Pamoka subalansuota taip, kad šokio pagalba, besikeisdami poromis turėsite puikią galimybę pažinti vieni kitus dar geriau!
 
Renginio trukmė: 18:00 – 22:00 val.
Durys atidaromos: nuo 17 val., programos pradžia 18 val.
Dalyvių skaičius: ~100 asm.(visa Lietuva, amžius nuo 20 m.)
Dress code: kūrybinga klasika
 
*Renginio metu vaišinsime NEMOKAMAIS GĖRIMAIS!
  Prizus dovanoja fantazijos.lt
 
Iki susitikimo šventiniame PAŽINČIŲ AKADEMIJA renginyje!
 

Būtina susisiekti su renginio organizatoriais dėl dalyvio registracijos bent 2-3 dienos iki renginio datos!

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~5:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: nėra

DAUGIAU