(Perkeliamas) LORDI – Killectour 2021 – Vilnius

(Perkeliamas) LORDI – Killectour 2021 – Vilnius

Pranešame, kad dėl užsitęsusios koronaviruso pandemijos LORDI koncertas perkeliamas į kitą datą, kuri šiuo metu yra derinama su atlikėjo atstovais.
Apie naują datą pranešime jums nedelsiant, kai tik ją žinosime.
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikės.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Paaiškėjo nauja LORDI koncerto data: 2021 m. vasario 6 d. – ir tai visai ne pokštas!

Europinis „Lordi“ turas „Killectour 2020“ prasidėjo praėjus vos kelioms savaitėms po albumo „Killection“ pasirodymo, tačiau dėl koronaviruos pandemijos buvo sustabdytas. Grupė visaip stengėsi, kad visi neįvykę koncertai įvyktų artimiausiu metu. Ir štai pagaliau paaiškėjo nauja koncerto Vilniuje data – 2021 m. vasario 6 d. (šeštadienis). Bilietus į šį renginį platina BILIETAI LT kasos ir internete. Anksčiau įsigyti bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikės.

#StayAtHome #StaySafe #StayInBed #StayMetal

Susibūrę dar 1992 metais šalia poliarinio rato išsidėsčiusiame Rovaniemi miestelyje Laplandijoje, monstrišką įvaizdį pasirinkę „Lordi“ muzikantai nesiliauja stebinti savo gerbėjų. Čia jie naudoja siaubo istorijų elementus ir gausius pirotechnikos efektus scenoje, čia kuria dainas neretai šokiruojančiais pavadinimais, čia… atstovauja Suomijai „Eurovizijoje“ ir galiausiai ją laimi! Ir nors laikai, kada daina-nugalėtoja “Hard Rock Hallelujah” buvo vienas didžiausių roko muzikos hitu, jau praeityje, būtent ji labiausiai ir išgarsino šiuos rokerius visame pasaulyje. Tai iki šiol leidžia jiems daug keliauti ir koncertuoti bei ne kartą pasirodyti įvairiuose muzikos festivaliuose.

Melomanų atmintyje liko pirmasis „Lordi“ vizitas Lietuvoje, kuomet, be kita ko, užšalo autobuse paliktas muzikantų sceninis grimas ir jį atšildant stipriai vėlavo koncertas Vilniuje. Dabar jų diskografijoje yra jau 10 studijinių albumų, o jubiliejinis, dešimtasis darbas „Killection“, pasirodė 2020 metų sausio 31 d. Būtent jo pristatymui ir rengiamos koncertinės gastrolės „Killectour 2021“, kurių metu „Lordi“ užsuks į mūsų šalį.

Šios muzikinės kelionės „kaltininkas“ būsimas albumas „Killection“ išlaiko visas įprastas monstriškų siaubo istorijų tradicijas dainų tekstuose. Bet yra vienas esminis pasikeitimas grupės sudėtyje. Su šiuo leidiniu debiutuoja boso gitaristas Hiisi, pakeitęs ilgametį grupės narį Ox. Hiisi suomių tautosakoje reiškia demoną, gyvenantį vandenyse ir miškuose. Tad atitinkamas ir jo sceninis įvaizdis. Kiti gi grupės nariai išliko nepakitę nuo 2012-ųjų: tai grupės vedlys, vokalistas ir kostiumų autorius Mr. Lordi, gitaristas Amen, būgnininkas Mana ir vienintelė dama kolektyve, klavišininkė Hella.

LORDI – Hard Rock Hallelujah
https://youtu.be/-6Xl9tBWt54

LORDI – Devil Is A Loser Live at Z7 (2019)
https://youtu.be/WXHLrKYc56E

LORDI – Shake The Baby Silent (2019)
https://youtu.be/TMsmJW0f67w

LORDI – This Is Heavy Metal
https://youtu.be/CB8FcRv5YJo

LORDI – Would You Love a Monsterman
https://youtu.be/uUpuCBTrbKo

LORDI – Who’s Your Daddy?
https://youtu.be/ah7sWtnOJvQ

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys: ~ 19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU