(PERKELTAS) Alanas Chošnau. Geriausios dainos

(PERKELTAS) Alanas Chošnau. Geriausios dainos

Atnaujinta 2024.01.05

Pranešame, kad naujausiais duomenimis renginys „(VILNIUS) Alanas Chošnau. Geriausios dainos“, kuris turėjo įvykti 2024 m. sausio 5 d. 18 val. Vilniuje, yra perkeltas į 2024 m. gegužės 03 d. 19 val.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

Kam netinka nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki 2024 m. sausio 19 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Lietuvos muzikos žvaigždė Alanas Chošnau kviečia į legendinių hitų pavasario koncertą “Geriausios dainos” sostinėje Vilniuje, gegužės 3 d. 19 val. 

Autorinis Alano Chošnau koncertas jums dovanos tik pačias gražiausias ir įsimintiniausias dainas iš 7 solinių lietuviškų albumų, tarp kurių “Laiškas ant sniego”, “Tu man esi”, “Kai svaigsta galva”, “Žvaigždele mano”, “Vien tik tau esu”, “Už sapnų”, “Geras jausmas”, “Išlaisvink mane”, taip pat naujo kūrybinio etapo kūriniai “Laukiau ilgai”, “Kiek upė turi krantų”, “Tūkstantis žodžių”, “Ilgesys”…

“Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą…. Aš gyvenu muzika, dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Šią Dievo dovaną priėmiau su meile ir pasitikėjimu… Tikiu, kad klausytojai tai jaučia ir priima…” 

Alanas Chošnau išlieka autentiškas savito muzikinio braižo dainų kūrėjas, įvertintas ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos melomanų, kaip solo atlikėjas ne kartą pelnęs titulus “Metų atlikėjas”, “Auksinis diskas”, “Geriausia metų daina” ir kitus muzikinius apdovanojimus.

Koncerte jus džiugins profesionalios komandos parengtas šviesų efektų ir puikaus garso koncertas su daugybe žinomiausių ir mylimiausių solinių Alano kūrinių, kuriuos tikrai dainuosite kartu su atlikėju. Naujos nuotaikingos dainų aranžuotės ir šokių muzikos elementai nepaliks abejingų!

Pradėkite planuoti pavasario promogas jau dabar – įsigykite bilietus sau ir kitam – dovanų –  ir susitikite su atlikėju Alanu Chošnau Vilniuje!

Renginio dalyviai vėluojantys 30min. ar daugiau į renginį nebeįleidžiami.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU