(Perkeltas) ALVA NOTO: UNIEQAV

(Perkeltas) ALVA NOTO: UNIEQAV

Renginys perkeltas iš spalio 31 d. į 2021 m. spalio 22 d. Renginio vieta – Šiuolaikinio meno centras (Vokiečių g. 2, Vilnius). Įsigyti bilietai galioja.

Vokietijos elektroninės muzikos ir vizualaus meno įžymybė ALVA NOTO pasirodys Vilniuje su nauju projektu UNIEQAV. Koncerte Vilniuje šis projektas bus įgyvendinamas kartu su japonų video menininku Ken Niibori.

Jei vartotojui netinka perkelta renginio data ir jei yra pageidavimas grąžinti įsigytus bilietus, pinigai už juos bus grąžinami per 14 dienų nuo vėlesnės šio renginio datos. Dėl bilietų grąžinimo kreiptis el. paštu [email protected] . Tačiau jei nuspręstumėte bilietų negrąžinti, Vilniaus Festivaliai būtų nepaprastai dėkingi, nes šiuo sunkiu laiku parama kultūrai ir jos kūrėjams, atlikėjams, organizacijoms yra labai svarbi. Tad Jūsų paramą labai vertinsime. 

 
Atsižvelgiant į LR Vyriausybės paskelbtus reikalavimus, žiūrovai uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose nuo rugsėjo 13 d. galės lankytis su galimybių pasu. Jeigu šis reikalavimas bus pakeistas, nedelsiant informuosime šio koncerto žiūrovus.

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: -20% perkant 10 ir daugiau bilietų. Dėl nuolaidos kreiptis [email protected] nurodant norimą renginį ir pageidaujamą kainų kategoriją.

DAUGIAU