(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MAŽEIKIAI

(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MAŽEIKIAI

Dėmesio! Rugsėjo 25 d. prekyboje pasirodys papildomi bilietai. 

 

KEIČIASI KONCERTO DATA

Atsižvelgiant į dėl COVID-19 susiklosčiusias aplinkybes, balandžio 4 d. Mažeikių kultūros centre turėjęs įvykti Andriaus Mamontovo pasirodymas perkeliamas į spalio 30 dieną.

 

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

Bilietus į balandžio 4 d. Mažeikių kultūros centre turėjusį įvykti koncertą įsigijusiems pirkėjams galioja tie patys bilietai.

Bilietus 1-3-5-7-9-11-13-15-17-19-21 eilėse įsigiję koncerto lankytojai laukiami 17:00 val. koncerte, o lankytojai, turinys bilietus 2-4-6-8-10-12-14-16-18-20  eilėse – 19:30 val. koncerte.

Atvykus į renginį visiems žiūrovams bus priskirtos naujos sėdimos vietos. 
Po rugsėjo 25 d. bilietus įsigijusiems pirkėjams ši tvarka negalioja, lauksime Jūsų pasirinktu ir ant bilieto pažymėtu laiku.

 

Bilietų turėtojai, kurie tuo metu negalės dalyvauti renginyje iki 2020 m. spalio 23 d. turi kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai. Turint kuponą ir nepanaudojus jo per 12 mėn. nuo išdavimo datos žiūrovas gali kreiptis į organizatorių dėl pinigų grąžinimo. 

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Andrius Mamontovas dalinasi gera žinia gerbėjams, gyvenantiems atokiau nuo Lietuvos didžiųjų arenų – spalio 30 d. atlikėjas atvyksta į Mažeikių kultūros centrą.

„Socialiniuose tinkluose nuolat sulaukiu klausimų, kada koncertuosiu viename ar kitame nedideliame mieste. Niekada neturėjau tikslo groti tik didžiausiose arenose ar rengti tik kelis koncertus per metus.Pasirodymai didžiausiose salėse suteikia galimybių įgyvendinti sudėtingiausius techninius sumanymus, bet mažesnės erdvės suteikia koncertams jaukumo. Man tiesiog patinka groti publikai – didmiesčiai sulauks savo eilės, bet šį pavasarį noriu keliauti į mažesnius miestus, tikėtina – ir visai netoli jūsų namų“, – sako Andrius Mamontovas, koncertuose atliksiantis geriausiai žinomas savo dainas ir kūrinius iš netrukus pasirodysiančio naujo albumo „Perlai ir Sakuros“.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
DAUGIAU