(Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA)

(Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA)

Pranešame, kad renginys Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) yra perkeliamas iš spalio 30 d. (vėliau 2021 m. gegužės 8 d.) į 2021 m. spalio 15  d. 19 val.
 

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis iki gegužės 12 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Jei esate siuntę prašymą dėl pinigų grąžinimo, jo kartoti nereikia. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
* pinigai bus grąžinti per 14 dienų po renginio.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Didžiojo gitaristo ir atlikėjo iš Niujorko Jurijaus Naumovo koncertas vyks Vilniuje spalio 15-ąją!

Nepaisant visų virusinių pasipriešinimų, legendinio roko ir bliuzo muzikanto, puikaus gitaristo, autoriaus ir kompozitoriaus iš Niujorko Jurijaus Naumovo koncertas įvyks! Kad Jūs, gerbiami žiūrovai, nepatirtumėte diskomforto ir be reikalo nerizikuotumėte, kad mes visi kartu pajustume malonumą ir milžinišką energiją, buvo nuspręsta koncertą, planuotą gegužės 8 d. 19.00 val. sostinės White Piano Hall salėje, nukelti į panašų koncertą spalio 15 d. 19.00 val.!

Visi bilietai galioja!

Spalio 15-ąją 19 val. Vilniuje, jaukioje kamerinėje salėje White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius) pačiame Senamiesčio centre, vyks ne paprastas žymaus muzikanto, atlikėjo ir kompozitoriaus koncertas… Tai – TIKRASIS ĮVYKIS! Panašaus lygio profesionalumo ir dvasingumo koncertai – reti visame pasaulyje, nes tokie Kūrėjai – paties pagrindinio Kūrėjo vienetiniai Sutvėrimai! Kiek tokių buvo per visą žmonijos istoriją? Galima suskaičiuoti ant pirštų: J. S. Bach,  Jimmy Page,  Paul MacCartney… Į šią eilę drąsiai statome ir Jurijų Naumovą – bliuzo, baroko ir baladžių roko Genijų!

Tapęs rusų roko legenda dar iki emigracijos 1991 metais, vėliau J. Naumovas realizavo save ir buvo pripažintas Pasaulio roko, bliuzo ir džiazo (JAV muzikos) Mekoje, įsikūręs Pasaulio širdyje – Niujorke! (Užeikite į jo puslapį, pasižiūrėkite, nepatingėkite, informaciją apie jį Internete, paklausykite jo dainų ir kompozicijų Youtube, ir Jūs patys įsitikinsite!) Jo italų-rusų-žydų kraujas susimaišė su pačia daugianacionaline kraujo grupe pasaulyje – Juodosios ir baltosios muzikos grupe, ir dabar jo gyslose, kunkuliuodama, teikdama gyvybės teka Didžioji roko šaknų energija!

Jo bliuzo kompozicijos seniai tapo gyvosios klasikos žanru, jo sukrečiančios baladės ir dainos: „Pasaka apie Karlą – rokenrolo karalių“, „Stanislavskio teatras“, „Žvaigždėta naktis“ ir kt. jau seniai priklauso Auksiniams pasaulio roko muzikos ir pasaulio kultūros klasikos lobynams!

Sveiki atvykę į Vilnių, Maestro Jurijau Naumovai, mes labai pasiilgome Jūsų ir Jūsų lyg debesų keliančių ir į kažkokius nepažintus tolius sielas vedančių kūrinių, nieko nepaliekančių abejingais ir užkariaujančių kiekvieno klausytojų širdį muzikos stebuklų!!!

Bilietai į Vienintelį Lietuvoje Maestro Jurijaus Naumovo koncertą
spalio 15-ąją, 19 val. sostinės White Piano Hall salėje (Kėdainių g. 8, Vilnius)

parduodami visose Bilietai.lt kasose! 

Visa informacija apie koncertą, bilietų užsakymai, pasiūlymai bendradarbiauti telefonu:

+370 645 36 403, +370 618 01 331, +370 671 76 502

 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 40 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos: netaikoma

 
DAUGIAU