(Perkeltas) DAINIAUS PULAUSKO TRIO

(Perkeltas) DAINIAUS PULAUSKO TRIO

DĖMESIO!
Informuojame, kad renginys DAINIAUS PULAUSKO TRIO, kuris turėjo įvykti balandžio 5 d. 15:00 Trakuose yra perkeliamas į rugsėjo 27 d. 15:00.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu data prašome kreiptis el. paštu: 
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Grąžinimai atliekami nuo kovo 31 d. iki balandžio 12 d.

Rugsėjo 27 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

DAINIAUS PULAUSKO TRIO

DAINIUS PULAUSKAS, fortepijonas
ARMAN ISOJAN, kontrabosas
AUGUSTAS BARONAS, mušamieji

Programa
D. Pulausko autorinės kompozicijos.

Koncerte Užutrakio rūmuose vienas iškiliausių Lietuvos džiazo atstovų Dainius Pulauskas – pianistas, klavišininkas, išskirtinis grupių lyderis bei savitas kompozitorius – kviečia pasiklausyti akustinio džiazo trio. Šis trio – tai dar vienas D. Pulausko vadovaujamas talentingų atlikėjų kolektyvas, akustiniais instrumentais kuriantis iškalbingas muzikines erdves, nuspalvintas šiaurietišku santūrumu ir romantizmu. Tai trijų bendraminčių, trijų solistų, trijų individualių asmenybių požiūris į pasaulį, išreikštas muzikine kalba.

Trio atlieka išskirtinai Dainiaus Pulausko kompozicijas. Atliekama muzika labai kontrastinga, joje juntamas baltiškas koloritas, čia savitai naudojamos įvairios išraiškos priemonės, drąsiai kaitaliojami skirtingi džiazo stiliai, spontaniškos improvizacijos, poliritmika, o kartu stengiamasi nenutolti nuo akustinio džiazo trio atlikimo standartų. „Pianistas Dainius Pulauskas – neabejotinai vienas įdomiausių Europos fusion džiazo kompozitorių, – rašė kritikas Jan Patterson „Allaboutjazz.com“ tinklapyje (2011 m. spalio 10 d.).

Dainiaus Pulausko autorinės kompozicijos tapo jo vadovaujamų kolektyvų sėkmės garantu, o plačiai visame pasaulyje koncertuojanti grupė „Dainius Pulauskas Group“, pelnytai tituluojama Lietuvos džiazo ambasadore. Šiai grupei atlikėjas vadovauja, o taip pat kuria jai muziką, nuo 1995-ųjų metų. Per savo gyvavimo metus Dainius Pulauskas Group dalyvavo daugelyje prestižinių Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos džiazo festivalių.

D. Pulauskas – daugelio precendento neturinčių monumentalių projektų autorius, randantis vis naujų saviraiškos nišų džiaze. Jam buvo patikėta atstovauti Lietuvai kuriant kolektyvinį Europos džiazo tinklo (EJN) himną. Pagal jo sukurtas kompozicijas Nacionalinis Estijos operos ir baleto teatras 2016–2017 metų sezone pastatė šiuolaikinį baletą „Jazz Ballet Club“. Atlikėjas sukūrė įdomių etnodžiazo projektų su dainininke Veronika Povilioniene. D. Pulausko diskografijoje – 17 autorinių albumų, trijų džiazo siuitų įrašai.

Pianistas grojo su daugeliu Lietuvos bei užsienio džiazo muzikantų. 2008 m. jis buvo pakviestas į ansamblį „Baltic Jazz Trio“, kurio pasirodymuose žymiausi Baltijos šalių džiazo muzikai – latvis Maris Briežkalns, estas Toivo Unt, lietuvis Dainius Pulauskas – atstovavo kiekvienas savo šaliai.

D. Pulausko veiklą lydi virtinė apdovanojimų: „Bravo“ apdovanojimas (1998), kaip geriausiam Lietuvos džiazo muzikantui – pirmas ir vienintelis teiktas džiazo muzikos atstovui; tarptautinio konkurso „Yesterday Pärnu“ Grand Prix už geriausią Johno Lennono ir Paulo McCartney dainos „Yesterday“ aranžuotę (Estija, 1999); Birštono džiazo festivalio Grand Prix (2000); Lietuvos muzikų sąjungos apdovanojimas „Auksinis diskas“(2001) Dainiui Pulauskui ir jo sekstetui; Lietuvos instituto apdovanojimas „LT tapatybė“ už Lietuvos džiazo populiarinimą (2004);  festivalio „Vilnius Jazz“ specialusis prizas  „Už nuopelnus Lietuvos džiazo kultūrai“ (2010); festivalio „Kaunas Jazz“ specialusis prizas „Kaunas Jazz Award“ (2016) ir kt.

Armanas Isojanas studijavo smuiko specialybę Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, vėliau baigė kontraboso studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Profesionalią karjerą A. Isojanas pradėjo uostamiestyje – grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende, Kęstučio Sovos kvintete. Atlikėjas pasirodė įvairiuose projektuose, dalyvavo beveik visuose Lietuvos džiazo festivaliuose, taip pat festivalyje „Jazznica 2011“ (Slovakija) bei tarptautiniame projekte „Divercities Grenoble 2012“ (Prancūzija). 2013 m. atlikėjas pelnė specialųjį prizą „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse kaip grupių „R.A.D.D.“ ir „Legentet“ kontrabosininkas, o su „R.A.D.D.“ laimėjo pagrindinį konkurso prizą.

Augustas Baronas intensyviai koncertuoti pradėjo dar būdamas moksleivis – su bigbendu „The Magic Time Orchestra“ grojo įvairiuose festivaliuose Lietuvoje, Latvijoje, Vokietijoje ir Švedijoje.

Baigęs bakalauro studijas Hagos karališkojoje konservatorijoje ir magistro studijas Amsterdamo konservatorijoje, A. Baronas su šeima grįžo į Lietuvą. Čia jis koncertuoja su žinomais Lietuvos džiazo muzikantais Kęstučiu Vaiginiu, Dmitrijumi Golovanovu, Leonardu Pilkausku, Domu Aleksa, Dominyku Vyšniausku, o užsienyje dažnai pasirodo su italų saksofonininko Claudio Jr De Rosa tarptautiniu džiazo kvartetu. Su šiuo kolektyvu atlikėjas grojo garsiuose festivaliuose, kurių tarpe – „Nord Sea Jazz“ (Nyderlandai), pasirodė prestižinėse Umbrijos regiono (Italija) bei daugelio kitų Europos šalių džiazo scenose.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU