(Perkeltas) DONATAS MONTVYDAS | VILNIUS

(Perkeltas) DONATAS MONTVYDAS | VILNIUS

Pranešame, kad renginys DONATAS MONTVYDAS | VILNIUS yra perkeliamas iš rugpjūčio 20 d. į rugsėjo 5 d. 20:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki liepos 27 d.
 
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Tęsiant gražią tradiciją, ir šiemet, vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų – Donatas Montvydas rugpjūčio 20 d. surengs vienintelį savo koncertą VLNIUJE! „Su grupe labai džiaugiamės, jog koncertuosime savo gimtajame mieste, čia jaučiamės ypatingai, todėl koncertai būna išskirtiniai. Pažadu VASAROS TERASOJE bus ne tik karšta, bet ir išgirsite dar negirdėtus kūrinius iš mano artėjančio naujausio albumo! – šypsosi Donatas.

Palydėkime vasarą po atviru dangumi kartu su bičiuliais bei su naujausiais ir garsiausiais Donato Montvydo hitais!

Dėl staliukų rezervacijos prašome kreiptis šiuo numeriu +370 (695) 76 560 nuo 12.00 iki 18.30 darbo dienomis.

________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU