(Perkeltas) Grupė PELENAI – geriausios autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

(Perkeltas) Grupė PELENAI – geriausios autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

Pranešame, kad renginys Grupė PELENAI – geriausios autorinės ir užsienio atlikėjų dainos yra perkeliamas iš kovo 14 d. į spalio 17 d. 19:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už perkeltus renginius, pirkėjai, kuriems netinka nauja koncerto/renginio data, per 60 kalendorinių dienų nuo birželio 23 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl kompensacijos už įsigytus bilietus. Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus Pramogų salės “Vakaris” (UAB “Baltic Events”, MB “Vilniaus viešieji renginiai” ir MB “Vakaras tau”) organizuojamus koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Grupė PELENAI – geriausios autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

„Pelenai“ – gyva lietuviško roko legenda, jau daugiau nei 20 metų savo ištikimiems klausytojams dovanojanti autorinės kūrybos bei geriausių užsienio muzikantų dainų prisodrintus koncertus. Išskirtinis muzikinis braižas, daugiametę patirtį atskleidžiantis profesionalumas, unikalus vokalistas Česlovas Gabalis ir visiškas atsidavimas tam, ką jie daro – tai grupės vizitinė kortelė, kurią tik papildo klausytojų pilnos koncertinės erdvės ir nepakartojama jų koncertų atmosfera.

Pelenai – Lopšinė (Oficialus klipas):
https://youtu.be/46p-L0_tJ1w

Šį pavasarį Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ vyks neeilinis dviejų dalių „Pelenų“ koncertas. Lietuviškuoju Bryanu Adamsu neretai vadinamas Č. Gabalis su kolegomis atliks ne vienerius metus plėtotas, brandintas ir išpuoselėtas populiariausias autorines dainas ir puikiai pažįstamus užsienio atlikėjų dainų koverius. Anksčiau mūsų klube pristatyta “Bryan Adams project” programa sulaukė puikių publikos įvertinimų, todėl muzikantai sugrįžta su su dar labiau patobulinta dainų kolekcija, neblėstančia kolektyvo charizma ir iki širdies gelmių jaudinančiu kompoziciojų bagažu.

Pelenai – Aš pavargau:
https://youtu.be/nyxLJMFQy1s

Pavasario koncerte  skambės kruopščiai atrinkti ir dažno klausytojo atmintyje įstrigę legendiniai grupės „Pelenai“ kūriniai: “Laiškai”, “Tebunie”, “Lopšinė”, “Neliudėk, kad sapnas baigias”, “Sudie” ir kitos klausytojų pamėgtos dainos. Be to jame skambės ir daugumai gerai pažįstamų pasaulinio garso atlikėjų Bryan Adams, “Kings of Leon”, “Blur”, Ed Sheeran, “Imagine Dragons” hitai. Kas sakė, kad rokas privalo būti trankus? Jis gali dvelkti ir ramuma, nostalgija, branda ir pozityviomis emocijomis.

Pelenai – Neliūdėk, kad sapnas baigias:
https://youtu.be/eCncFlE3T1k

Kaip visuomet profesionalus, gerai žinomų, tačiau kiekvieną kartą vis naujai suskambančių kūrinių kupinas, vaiskią nostalgiją sukeliantis, abejingų nepaliekantis – toks bus pavasarinis „Pelenų“ koncertas Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“.

Pelenai – Draugams:
https://youtu.be/yRCRdRf9DLU

 

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietai brangs!

Durys: ~18 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU