(Perkeltas) Justinas Jarutis |  Kauno Žalgirio arena

(Perkeltas) Justinas Jarutis | Kauno Žalgirio arena

JUSTINAS JARUTIS | KAUNO ŽALGIRIO ARENA

Ilgiau nei bet kuris kitas lauktas. 
2021 spalio 30 dieną, 21 val.

Per metus įvyko daug – lietuviškas albumas “Tavęs Manęs Savęs”. Dainos grojaraščiuose sukosi milijonus kartų.
Vasarą išlydėjome su “Rugpjūčiu”. Neabejotinai – daugiausiai instagram ir facebook istorijų nuotaikų – o gal ir tikrų tikriausių vasaros meilių – apvilkęs kūrinys. 

“Vasarą koncertuose po atviru dangumi padovanojote tai, apie ką kažkada drįsdavau pasvajoti tik sau, tik tyliai – dainavome drauge vienu balsu. Tūkstančiai balsų, ir, nemeluosiu, ne kartą užtildavau jūsų klausydamas užgniaužęs kvapą. Tegu niekada nesibaigia istorijos. Sukurkime dar vieną – drauge – Žalgirio arenoje.

Kvietimas išsiųstas. Belieka sulaukti Tos dienos, ir nuspręsti kuria daina pradėti gražiausią rudens pasimatymą. “Nieko nebijom”? Juk susitikę visi vėl būsim savim.

JJ”

Šiam koncertui reikalingas Galimybių pasas. Pasą galima gauti nemokamai pasiskiepijus, persirgus Covid-19 arba sulaukus neigiamo tyrimo rezultato.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]
Durys atidaromos: 19:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo rugsėjo 19 d. iki spalio 3 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo spalio 4 dienos. Klubininkai kurie nepatenka į savo vietas, bilietus perka 111 sektoriuje į nuolaidos laukelį įvedant kortelės numerį.

 
DAUGIAU