(Perkeltas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė

(Perkeltas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė

Pranešame, kad renginys Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė yra perkeliamas iš lapkričio 8 d. į 2021 m. kovo 6 d. 18:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 20 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Fortepijonų salonas “Organum” pristato koncertų ciklą
LIETUVOS PIANISČIŲ PAVASARIS

Savo klausytojams užtikriname saugų atstumą, apsauginę kaukę ir švarias rankas. Turime tik 50 vietų!

Anna GENIUŠIENĖ
DIDIEJI FORTEPIJONO FANTASTAI

Programa
Aleksandr Skriabin (1872-1915) Sonata – fantazija Nr.2 op.19
Robert Schumann (1810-1856) Fantastinės pjesės op.12
Fryderyk Chopin (1810-1849) Polonezas-fantazija op.61

Gimusi ir užaugusi Maskvoje, pianistė Anna Geniušienė su pagyrimu baigė P. Čaikovskio konservatoriją, stažavo Karališkojoje muzikos akademijoje Londone pas prof. Christopherį Eltoną.
Studijuodama Anna tapo Lydso (Didžioji Britanija) ir pianistų konkurso laureate, o taip pat sėkmingai dalyvavo prestižiniame tarptautiniame P. Čaikovskio pianistų konkurse.

2017 m. tarptautiniame F. Busoni konkurse pianistė pelnė III premiją ir tris papildomus prizus, davusius pradžią kūrybinei draugystei su garsiuoju Kremonos kvartetu. 2018 m. ji tapo 1-osios vietos laureate Orbetello tarptautiniame pianistų konkurse.
Šių metų liepą įrašų kompanija LINN Records išleido Annos debiutinę kompaktinę plokštelę, skirtą S. Rachmaninovo ir S. Prokofjevo kūrybai.
Pianistė ne kartą koncertavo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru , Maskvos S.Svetlanovo vardo simfoniniu orkestru, Didžiosios Britanijos orkestru “The Halle”, Italijos orkestru “Haydn Orchestra”, Turikijos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir kitais.
,
Anna Geniušienė jau surengė eilę koncertų Lietuvoje, kaip antai Kauno filharmonijoje ir Kongresų rūmuose, tačiau pianistės koncertinės kelionės driekėsi ir į žymiąsias pasaulio koncertų sales: Maskvos konservatorijos Didžiąją, Berlyno filharmonijos, Kyoto-Hall Japonijoje, Salle Cortot Paryžiuje, Greppi salę Milane,- jos rečitalis prestižinėje Londono Wigmore Hall buvo ypač palankiai sutiktas publikos ir tarptautinės kritikos.
Neapsiribodama solinėmis programomis, pianistė taip pat dalyvauja kamerinės muzikos projektuose. Lietuvoje jos partneriai smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Gleb Pyšniak. Drauge su vyru Luku Geniušu Anna parengė ne vieną programą 4 rankoms ir dviem fortepijonams. Anna Geniušienė taip pat vadovauja „NikoFest“ kamerinės muzikos festivaliui Maskvoje.

“Organum” koncertų salėje pianistė pasirodys jau antrą kartą.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
DAUGIAU