(PERKELTAS) Muzika+kinas: Jozef van Wissem

(PERKELTAS) Muzika+kinas: Jozef van Wissem

Pranešame, kad dėl atlikėjo ligos yra atšauktas renginys “Muzika+kinas: Jozef  van Wissem & Hilary Woods”, kuris turėjo įvykti gruodžio 17 d. Vilniuje. Renginys yra perkeliamas į 2024 m. vasario 19d. 19val.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
 
Kam netinka nauja renginio data, galite pildyti prašymą pinigų grąžinimui, kurį rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki 2024 m. sausio 2 d.
 
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.
 

Po daugiau nei dviejų metų, Jozefas Van Wissemas grįžta į Vilnių ir kas svarbiausia – iki tol dar nepatirtam pasirodymui. Naujausių albumų „Behold! I Make All Things New“ ir „Nosferatu: The Call Of The Deathbird“ pristatymų turas vainikuojamas kultinio Fritzo Lango nebylaus kino filmo „Destiny“ (1921 m.) įgarsinimu visiškoje tamsoje liutnia, tarp Šv. Kotrynos bažnyčios skliautų, juodojo renesanso mago Jozefo Van Wissemo. Gruodžio 17 d., sekmadienį.

“Likimas” – nebylus, vokiškojo ekspresionizmo fantastinis romantinis filmas režisuotas Fritzo Lango, kuris yra įkvėptas Indijos liaudies pasakos apie Savitri. Filmas pasakoja apie moterį, trokštančią vėl susitikti su mirusiu mylimuoju. Juostoje taip pat sekami trys kiti tragiški romanai, vykstantys Artimųjų Rytų mieste; Venecijoje, Italijoje; ir Kinijos imperijoje.

Jozefas van Wissemas – avangardo kompozitorius ir liutenistas, grojantis juoda, pagal užsakymą pagaminta, vienintele tokia pasaulyje, barokine liutnia. Jo kūrinių pavadinimai ir pobūdis turi krikščioniškai mistišką reikšmę, o jo kuriama muzika yra tiesiog nesenstanti. 2013 m. van Wissemas Kanų kino festivalyje laimėjo apdovanojimą už geriausią garso takelį Jimo Jarmuscho filmui „Gyvi liko tik mylintys“.

Renginio dalyviai vėluojantys 30min. ar daugiau į renginį nebeįleidžiami.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

DAUGIAU