(Perkeltas) Oh Wonder – 22 Break Tour 2022

(Perkeltas) Oh Wonder – 22 Break Tour 2022

Paaiškėjo nauja britų dueto „Oh Wonder“ pasirodymo Vilniuje data

Muzikos agentūra „8 Days A Week” turi gerų žinių. Paaiškėjo nauja britų muzikos dueto „Oh Wonder“ pasirodymo Vilniuje data. Baltijos šalis šis duetas aplankys pavasarį.

Pasirodymas Vilniuje nukeliamas į 2022 m. kovo 9 d. 20:00 val.
Renginio vieta nesikeičia – „Oh Wonder“ pasirodys menų fabrike „Loftas“.

Pasirodymas Vilniuje yra 50 koncertų turo, kuriame jie pristatys naujausią albumą „22 Break“ dalis. „8 Days A Week“ taip pat organizuoja jų koncertą Rygoje. „Oh Wonder“ pasirodymas buvo planuotas 2021 m. spalio 22 d. tam pačiam „Lofte“ ir jau kartą dėl viruso buvo nukeltas. Saugokite bilietus – visi įsigyti bilietai į šį pasirodymą lieka galioti ir jų keisti nereikės.

Apie „Oh Wonder“

Dabar yra puikus metas susipažinti arba atrasti „Oh Wonder“ iš naujo. Anthonis West’as ir Josephina Vander Gucht kuria gerą pop muziką ir kartu skaičiuoja jau daug metų. Didžiausi „Oh Wonder“ koziriai — nepriekaištingai derantys balsai, catchy melodijos, pačių parašytos dainos, prasmingi tekstai ir begalinis nuoširdumas. Jie daro tai, ką moka geriausiai ir tuo paperka. Jų gerbėjai, išsibarstę po visą pasaulį, patvirtintų, kad jiems nieko daugiau ir nereikia.

Oh Wonder – Ultralife
https://youtu.be/hu9pTGFjA4c

Pernai išleidus „No One Else Can Wear Your Crown“ albumą, jų gyvenimas atrodė saldus: nusipirko šunį, svajonių namą ir ruošėsi išvykti į 120 miestų pasaulinį turą. Tačiau viską sustabdė pandemija.

Visiems sunkiu karantino metu kūryba ir disciplina jiems liko svarbiausiais rodikliais. Būta ir pirmų kartų — duetas prisijungė prie „VH1“ koncertų serijos „Quarantunes“ ir pirmą kartą virtualiai koncertavo didžiulei auditorijai. 37 dienas kasdien darė tiesiogines transliacijos iš savo svetainės ir sugrojo visas išleistas dainas. Dar prisijungė prie #LetTheMusicPlay kampanijos ir išreiškė palaikymą „Black Lives Matter“ judėjimui. Atsakingi artistai su svarbia socialine žinute.

„Oh Wonder“ užsidarė namuose ir darė tai, ką moka geriausiai – kūrė muziką. Tai buvo sunkus laikas be įkvėpimo ir kelionių. Anthony atidarė kavinukę, bet Josephine jautėsi vieniša. Duetas buvo ant išsiskyrimo ribos. Visa tai jie sudėjo į naujausią „22 Break“ albumą, kuriame dainos kalba apie tikruosius jausmus. Jie ateidavo į studiją, nekalbėdavo ir leisdavo laisvai lietis skauduliams per muziką. Rašydami kūrinius net nesuprato, jog sukūrė tobulą skyrybų garso takelį vienas kitam. Laimei, skyrybos neįvyko – nusprendę nepasiduoti ir išsikalbėti, neseniai jie sumainė žiedus, atšventė meilę ir toliau gyvena muzika. Gražu ir sektina.

„Oh Wonder“ nėra grupė, kuri paprastai ilsisi ant laurų ar kuria vienodu ritmu. Jų albumai parašyti gastrolių metu, akimirkomis tarp pasirodymų autobusuose ir automobiliuose. „Tiesą sakant, studijoje nebuvome septynerius metus. Pernai staiga sustojome, neturėjome ką veikti ir kur būti. Patys abejojome, kas esame: grupė, pora ir ar du atskiri žmonės? Ar iš tikrųjų vienas kitą mylime, ar mus jungia tik muzika?“, – svarstė Josephine. Ironiška, bet skyrybų albumas juos išgelbėjo.

„Oh Wonder“ muzika skirta atitrūkti nuo buities ir ieškoti grožio paprastuose dalykuose. Už savo atvirumą jie ir mėgiami. 2,7 mln. „Spotify“ perklausų, beveik 2 mln. parduotų albumų kopijų, kolaboracijos nuo Lil Uzi Vert ir Nicki Minaj. Net svarbiausia šių dienų atlikėja pasaulyje Billie Eilish savo dokumentiniame filme sugrojo „All We Do“ koverį. Grupės gyvi pasirodymai – tarsi kvietimas švęsti meilę, iš kurio pavasarį visi išeisime geresni.

„Nuo dainų miegamajame iki ilgų kelionių automobiliu – „Oh Wonder“ sukūrė išskirtinį ir minimalistinį skambesį. Tai lyg šilta antklodė, kurios dažnai mums visiems reikia“, – rašo muzikos kritikai.

Pinigų grąžinimas vs Kuponas

Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data ir negalite pasinaudoti anksčiau įsigytais bilietais, agentūra „8 Days A Week” gali grąžinti pinigus arba suteikti kuponą, kurio vertė yra ne mažesnė kaip už bilietą sumokėtų pinigų suma, netaikydami jokių papildomų mokesčių. Šiuo kuponu vartotojas gali apmokėti bilietų į būsimus agentūros renginius kainą ar jos dalį.

Apie savo pasirinkimą prašome pranešti tiesiogiai šio renginio organizatoriams el. paštu. adresu [email protected] iki spalio 15 d.

Fone – naujausias „Oh Wonder” darbas
https://youtu.be/QCfsqSYPL5A

www.ohwondermusic.com
www.instagram.com/ohwondermusic
www.facebook.com/ohwondermusic

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Vartai atidaromi: 19:00
Pertraukos: yra

Apšildančios grupės: TBC
Vaikai įleidžiami nemokamai: Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU