(PERKELTAS) (Panevėžys) VIVALDI. The four seasons. Minsk orchestra ”OLYMPIA CLASSIC”

(PERKELTAS) (Panevėžys) VIVALDI. The four seasons. Minsk orchestra ”OLYMPIA CLASSIC”

Mieli žiūrovai!

Mes visiškai palaikome Lietuvos Respublikos nustatytas saugumo priemones.
 
Koncertas nukeliamas į rugsėjo 27 dieną.

Visi bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia, džiaugsimės visais savo žiūrovais.
Jeigu Jūsų netenkins nauja renginio data, bilietus galėsite grąžinti, kreipdamiesi info@bilietai.lt ir atsiųsdami užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Grąžinimai atliekami nuo karantino pabaigos paskelbimo datos.
 

Ačiū už supratimą!

Geriausieji Minsko orkestrų elito atstovai balandžio 21 d. atliks.

 Idėja surinkti geriausius muzikus viename OLYMPIA CLASSIC orkestre kilo Maskvos P.I. Čaikovskio valstybinės konservatorijos ir Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos absolventui – garsiajam Baltarusijos dirigentas Michailui Snitko. Būdamas tokių žinomų šiuolaikinės pasaulinės dirigentų mokyklos, kaip Genadijus Provatorovas, Ilja Musinasir Genadijus Rozhdestvenskis, mokinys, jis nusprendė ne tik tęsti jų tradicijas, bet ir įkvėpti naują gyvenimą į pasaulinių klasikinių ir modernių šedevrų atlikimą.

 OLYMPIA CLASSIC atliks visų laikų muzikinį šedevrą – Antonijaus Vivaldžio „Metų laikus“. Užtikrinami aukštas atlikėjų meistriškumas ir nepakartojama atlikimo energetika, nes kiekvienas orkestrantas yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas ir diplomantas.

 Specialūs projekto svečiai  bus pakviesti solistai:

– Mikael Samsonov-pasaulinio lygio violončelininkas, tarptautinių konkursų laureatas, kuris koncertavo geriausiose  Europos  koncertųsalėse.

– Pavelas Batjanas – smuikas, Nacionalinio akademinio Didžiojo operos ir baleto teatro solistas, Baltarusijos Prezidento specialiojo talentingo jaunimo paramos fondolaureatas, tarptautinių konkursų nugalėtojas ir laureatas.

 OLYMPIA CLASSIC atlikime žiūrovai pajus pavasarinį gamtos prabudimą, šiltos vasaros alsavimą, įsivaizduos rudens palaimą ir pasiners į žiemos pasaką. Įdomu tai, kad Vivaldžio „Metų laikų“ visų dalių turinys neribojamas tik gamtos siužetu. Esame įsitikinę, kad jūs, mūsų klausytojai, galėsite visiškai tai pajusti.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU