(Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija – Ženios Berkovič spektaklis ”Skaičiuoklė” Vilnius

(Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija – Ženios Berkovič spektaklis ”Skaičiuoklė” Vilnius

Pranešame, kad renginys Rusijos teatro scenos sensacija – Ženios Berkovič spektaklis ”Skaičiuoklė” Vilnius yra perkeliamas iš balandžio 18 d. (vėliau rugsėjo 30 d., 2021 m. balandžio 10 d.) į spalio 9 d. 18:00 val.
 

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis iki balandžio 19 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Jei esate siuntę prašymą dėl pinigų grąžinimo, jo kartoti nereikia. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
* pinigai bus grąžinti per 14 dienų po renginio.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Rusijos teatro scenos sensacija –  Ženios Berkovič pastatytas spektaklis „Skaičiuoklė“ Vilniuje bus parodytas spalio 9-ąją!
 

Mielieji! Rūpindamiesi Jūsų sveikata ir atsižvelgdami į besitęsiantį karantiną, mes nusprendėme nerizikuoti Jūsų sveikata ir susitarėme su artistais, kad nuostabus ir unikalus spektaklis „Skaičiuoklė“ iš balandžio 10-tosios automatiškai keliamas į SPALIO 9-ąją (pradžia 18 val.), toje pačioje salėje. Nupirkti bilietai – galioja! Viskas tikrai įvyks! Ačiū Jums už pasitikėjimą ir palaikymą!

Po du metus trūkusių derybų pagaliau pavyko susitarti dėl Rusijos teatro scenos sensacijos, įvairių Teatro Oskaro „Auksinė kaukė“ kategorijų nominanto, fenomenalaus spektaklio „Skaičiuoklė“, kurį pastatė Ženia Berkovič pagal išgarsėjusią Tamtos Melašvili pjesę! Spalio 9-osios vakarą 18 val. jaukioje sostinės Šokių Teatro scenoje (Kosciuškos g. 11, Vilnius) mes turėsime unikalią galimybę pamatyti teatro meno kūrinį, sujaudinusį protus ir širdis net pačių išrankiausių scenos meno mėgėjų, profesionalų iš profesionalų; spektaklį, į kurį Maskvoje neįmanoma gauti bilietų ir kuris pirmauja tarp geriausių, drąsiausių ir aktualiausių meno protrūkių!

Spektaklis „Skaičiuoklė“ – tai  sukrečianti ir baisi istorija apie dvi likimo nuskriaustas 13-kos metų mergaites gūdžiame Sakartvelo kaime gruzinų ir abchazų konflikto metu. Spektaklio veiksmas vyksta praeito šimtmečio 90-aisiais metais. Kaime liko tik vaikai, neįgalūs senyvo amžiaus žmonės, luošiai ir bejėgės moterys. Visi laukia, kada atidarys „koridorių“, bet jo neatidaro, ir vilties išsigelbėti praktiškai nėra. Tai istorija apie karą, apie tapimą suaugusiu, apie žmogaus santykį su laiku ir erdve, kuriuose jis privalo egzistuoti. Nepaisant viso vaizduojamų įvykių ir aplinkybių siaubo, čia daug juokingo — juk istorija yra pasakojama vaikų, kuriuos net didžiulės katastrofos fone domina maži, privatūs (bet tokie svarbūs kiekvienam vaikui) dalykai, lūpomis.

Specialiai spektakliui dailininkė Ksenija Sorokina sukūrė keletą autorinių instaliacijų ir lėlių, nukeliančių mus pas skirtingų laikų Niko Pirosmani, Sergėjaus Paradžanovo, Rezo Gabriadze savito meno herojus. 

Pjesės autorė – Tamta Melašvili gimė 1979 metais Ambrolauri mieste Šiaurės Sakartvele

Šiuo metu ji gyvena Sakartvele ir dirba moterų teisių gynėja ir genderinių klausimų eksperte. „Skaičiuoklė“ buvo išleista Tbilisio leidykloje „Diogen“ 2010 metais. 2013 metais apysaka buvo išversta į vokiečių kalbą ir laimėjo Vokietijos literatūros premiją.

 

Režisierė: Ženia Berkovič

Scenografija, kostiumai, lėlės: Ksenija Sorokina

Kompozitorius: Mitia Burcevas

Choreografija: Jelizaveta Muravjova

Šviesa: Jelena Perelman

Direktorius: Аleksandras Andrijevičius

Vaidina: Jelena Machova, Nataša Gorbas, Мarietta Cigal–Poliščiuk, Аnastasija Sapožnikova, Julija Skirina, Аleksandr Čerkasov–Sluzitel, Uljana Lukina, Ira Sova

 

Bilietai į spektaklį „Skaičiuoklė“
spalio 9-ąją 18 val. 
Šokio Teatro (Т. Kosciuškos g. 11, Vilnius) scenoje
parduodami visose kasose Bilietai.lt!

Informacija dėl bendradarbiavimo, bilietų užsakymo ir spektaklio tel.:
+370 618 01 331 ir +370 671 76 502

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Kalba: rusų k.

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos: netaikoma
 
DAUGIAU